April 18,2014 -جمعه 29 فروردین 1393
 جستجو
صد و سی و دومین جلسه شورای مشاوران وزرا و دستگاه های اجرایی در امور ایثارگران برگزار شد                  حجت الاسلام والمسلمین شهیدی:مادران و همسران شهدا بهترین الگوی ایثارگری در جامعه هستند                  فاز نخست مجتمع توانبخشی ایثار زاهدان افتتاح شد                  
» گروههای خبری » معاونت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران 
 
آخرین آرشیوهای خبری:   آرشیو خبری گروههای خبری:
 
 عبارت *      جستجوی پیشرفته
 
برگزاری مسابقه پیامکی احکام، ویژه خانواده های شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ ۱۲:۱۸
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مسابقات پیامکی احکام با هدف آموزش تدریجی احکام به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران انجام می شود.

برگزاری مسابقات فوتسال دسته یک جانبازان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ ۱۲:۱۷
مدیرکل تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مسابقات فوتسال دسته یک جانبازان از 3 تا 9 اردیبهشت ماه 93 در رامسر برگزار می شود.

کیفی سازی مدارس شاهد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۷ ۱۲:۱۶
مدیرکل آموزش عمومی بنیاد شهید و امور ایثاگران با اشاره به این که در سال 93 توسعه کمی مدارس شاهد را نخواهیم داشت، گفت: با ارزشیابی فعالیت های مدارس شاهد، برنامه ای منسجم برای کیفی سازی فعالیت این مدارس در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ارائه می شود.

برگزاری همایش ملی آموزشی و فرهنگی دانش آموزان شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ ۰۸:۵۰
همایش ملی آموزشی و فرهنگی دانش آموزان شاهد و ایثارگر صبح امروز دوشنبه 25 فروردین ماه در مرکز آموزشی و توانبخشی امام رضا(ع) افتتاح شد.

تجلیل از مقام شامخ مادران و همسران شهدا وظیفه همگانی است       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ ۰۸:۴۸
همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنين (س) و روز تکریم از مادران و همسران شاهد در دانشگاه جامع علمی-کاربردی امام خمینی (ره) از 6نفر از مادران و همسران شهداي دانشگاه تقدیر شد .

مادران و همسران شهدا باعث افتخار جامعه ما هستند       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵ ۰۸:۵۷
حجت الاسلام سیدحسن مؤذنی معاون فرهنگی و اموراجتماعی بنیادشهید و امورایثارگران در مراسم تجلیل از مادران و همسران گرانقدر شاهد شهرستان اراک گفت: شما مادران و همسران شهدا باعث افتخار جامعه هستید.

تعالی جامعه ایثارگری زمینه ساز رشد فرهنگ و مدیریت جهادی است       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴ ۱۳:۲۶
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه مهم ترین برنامه این معاونت باید برنامه ریزی فرهنگی باشد، گفت: تعالی جامعه ایثارگری، زمینه ساز رشد فرهنگ و مدیریت جهادی است و باید از ظرفیت فرزندان شاهد و ایثارگر نخبه و فرهیخته در تمام زمینه ها بهره برد.

پذیرش داوطلبان شاهد و ایثارگر متقاضی بورس دکتری خارج از کشور بر اساس شرایط جدید       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴ ۱۳:۲۴
مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به خبر پذیرش بورسیه تحصیلی خارج از کشور از طریق آزمون، گفت: داوطلبان شاهد و ایثارگر متقاضی این بورس باید در آزمون دکتری نیمه متمرکز سازمان سنجش و آموزش کشور شرکت کنند.

اعلام راهبردها و برنامه های فرهنگی در خصوص بانوان شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ ۱۳:۳۸
راهبردها و برنامه های فرهنگی معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص بانوان شاهد و ایثارگر در سال 1393 اعلام شد

تاکید بر تعامل بین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با بنیاد شهید و امور ایثارگران       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ ۱۳:۳۷
حجت الاسلام و المسلمین موذنی بر احیای طرح شاهد، تشکیل ستادهای شاهد و ایثارگر در دانشگاه ها و تعامل بین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد.

برنامه های فرهنگی و آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر در سال 1393       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ ۱۳:۳۵
مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به طرح های زیر بنایی اداره کل آموزش عالی بنیاد در سال جاری، گفت: نشر و گسترش فرهنگ اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اولویت اصلی فعالیت تمام دستگاه های فرهنگی به ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

اعلام راهبردها و برنامه های فرهنگی در خصوص بانوان شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ ۰۹:۵۲
راهبردها و برنامه های فرهنگی معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص بانوان شاهد و ایثارگر در سال 1393 اعلام شد.

تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان ایران قهرمان جهان شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ ۰۹:۵۰
تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان کشورمان با کسب 5 طلا و یک برنز در بخش جوانان و یک طلا، 4 نقره و یک عنوان نهمی در بخش بزرگسالان در رده مردان به عنوان قهرمانی جهان در امارات رسید.

ایجاد رشته کارشناسی قرآن پژوهی در دانشگاه جامع علمی-کاربردی امام خمینی (ره)       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ ۰۹:۴۷
رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی امام خمینی (ره) مرکز از ایجاد رشته کارشناسی قرآن پژوهی در این دانشگاه خبر داد و گفت: هدف از ایجاد اين رشته تربيت نيروي انساني متعهد و كارشناسان آگاه و متخصص در زمينه علوم قرآن و حديث است.

اجرای دوره های تکمیلی "مدیریت فردا" پیگیری می شود       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ ۰۹:۴۵
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از پی گیری اجرای دوره های تکمیلی "مدیریت فردا" به صورت دقیق و جدی خبر داد و گفت: این دوره ها با هدف ارتقای سطوح علمی و مدیریتی فرزندان شاهد و ایثارگر برگزار می شوند

"نقشه راه سال 1393" بنیاد شهید و امور ایثارگران تدوین شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ ۰۹:۴۱
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام خبر تدوین کتابچه "نقشه راه سال 1393" بر اساس بیانات نوروزی مقام معظم رهبری گفت: با تهیه سوالاتی از این کتابچه، محتوای آن بین مدیران بنیاد به مسابقه گذاشته می شود.

کارگاه های آموزشی مشاوران هدایت تحصیلی در 5 قطب کشور برگزار می شود       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ ۰۹:۳۵
مدیرکل آموزش عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: برای عملیاتی شدن سیاست ها و راهبردهای اعلام شده در آیین نامه مشاوره و هدایت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر، کارگاه های آموزشی مشاوران هدایت تحصیلی در 5 قطب کشور برگزار می شود.

برپایی نمایشگاه نقاشی هنرمندان شاهد و ایثارگر همزمان با سال نو       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶ ۱۰:۳۸
نمایشگاهی از آثار نقاشی هنرمندان شاهد و ایثارگر به همت اداره کل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران همزمان با آغاز سال نو در دهلاویه برپا می شود.

توجه ویژه به کارآفرینی و جذب هیات علمی نخبگان شاهد و ایثارگر در سال 93       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶ ۱۰:۳۷
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توجه ویژه به کارآفرینی و جذب هیات علمی نخبگان شاهد و ایثارگر از جمله راهبردهای امور فرهنگی و آموزشی جامعه شاهد و ایثارگر در سال 93 است.

احیای موفقیت آمیز طرح شاهد در سال 92       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶ ۱۰:۳۶
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان موفقیت آمیز بودن احیای طرح شاهد در سال 92، گفت: تقویم اجرای این طرح در سال 93 نیز تهیه و به سازمان های مربوط ابلاغ می شود.

جلسه شورای عالی قرآن برگزار شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶ ۱۰:۳۵
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری جلسه شورای عالی قرآن به منظور بررسی برنامه های سال 1393 خبر داد.

بمناسبت روز بزرگداشت شهدا همايش پياده روي عمومي در مركز استان خراسان جنوبي       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ ۱۰:۲۵
همايش پياده روي عمومي در مركز استان خراسان جنوبي با حضور خانواده هاي معزز شاهد و ايثارگر، مسئولين،خادمين خانواده هاي شاهد و ايثارگر در بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان بيرجند و استان خراسان جنوبي

اعزام 960 نفر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به مناطق عملیاتی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ ۱۰:۰۷
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از بازدید 960 نفر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از مناطق عملیاتی جنوب کشور در اسفند ماه سال 92 خبر داد.

درخشش جانبازان ورزشکار قهرمان، ستاره های فوتبال و هنرمندان در مرکز خدمات بهزیستی نرگس       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ ۱۰:۰۱
جانبازان هشت سال دفاع مقدس، پیشکسوتان فوتبال ایران و هنرمندان، در مراسم فوتبال نوروزی که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران در مرکز خدمات بهزیستی نرگس برگزار شد، حاضر شدند.

حضور نمادهای ایثار و از جان گذشتگی در مراسم نوروز فوتبالی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ ۰۹:۵۹
جانبازان ورزشکار قهرمان در مراسم نوروز فوتبالی که در مرکز خدمات بهزیستی نرگس برگزار شد شرکت کردند.

افتتاح نمایشگاه آثار خانواده معزز شهدا       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ ۱۰:۳۰
نمایشگاه آثار ، فرهنگی ،هنری ،آموزشی و پژوهشی از دستاوردهای خانواده های شاهد و ایثارگر افتتاح شد.

استقلال و آرامش امروز ما مرهون خون شهدا است       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ ۰۹:۵۸
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استقلال و آرامش امروز کشور را مرهون شهدا و ایثار و فداکاری آنان دانست.

راه اندازی شورای طرح و برنامه کانونهای فرهنگی شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ ۰۹:۵۶
حسینعلی بیات مدیر کل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از راه اندازی شورای طرح و برنامه کانون های فرهنگی شاهد و ایثارگر به منظور حمایت، هدایت و نظارت بر این کانون ها خبر داد.

حضور گسترده خانواده معظم شهدا در همایش کوهپیمایی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ ۰۹:۵۵
همایش کوهپیمایی بزرگ خانواده معظم شهدا که صبح امروز چهارشنبه ۲۱ اسفند ماه در آستانه روز بزرگداشت شهدا در توچال برگزار شد، مورد استقبال گسترده خانواده شهدا قرار گرفت.

قهرمان طلایی جهان مدال خود را به خانواده شهدا اهدا کرد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹ ۱۴:۱۹
"محمدرضا فاضلی"، دارنده مدال طلای مسابقات دوی ماراتن دوبی، مدال و حکم قهرمانی خود را به ساحت مقدس شهیدان و خانواده شهدای ورزشکار کشور اهدا کرد.

برگزاری نخستین گردهمایی سراسری دانش آموزان شاهد و ایثارگر استثنایی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹ ۰۸:۱۸
نخستین گردهمایی سراسری دانش آموزان شاهد و ایثارگر استثنایی از 15 اسفند ماه آغاز و تا 19 اسفند ماه ، در اردوگاه سازمان استثنایی مشهد مقدس ادامه دارد.

کسب عناوین قهرمانی توسط 300 شهید در دوره های مختلف       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹ ۰۸:۱۵
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به کسب عناوین قهرمانی توسط ایثارگران، گفت: شهدا از حوزه های گوناگون رزمی تا عرصه های علمی سرآمد بوده اند به طوری که 300 شهید در دوره های مختلف موفق به کسب عناوین قهرمانی در گرایش های مختلف شدند

جانبازان ورزشکار نمونه های واقعی «امر به معروف» هستند       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸ ۱۵:۳۱
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه ورزشکاران باید پیشکسوتان خود را الگو قرار دهند، گفت: جانبازانی که در جنگ پای خود را فدا کرده و امروز در کسوت یک ورزشکار، چرخ قهرمانی می زنند، نمونه های واقعی امر به معروف در جامعه ما هستند.

دانشجویان شاهد و ایثارگر، مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشند       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸ ۱۵:۲۸
مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر ارتقای تحصیلی آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر باید در محیط دانشگاه با درس خواندن و درخشش علمی، پاسدار ارزش های انقلاب و مروج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه ها باشند.

ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه ها       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸ ۱۵:۲۷
مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه ها، گفت: شبکه های معتمدین معین دانشجویی، طرح های استاد مشاور و تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر، بستر خوبی برای دستیابی به این هدف در دانشگاه ها است.

برگزاری مسابقات شنا همسران و دختران شاهد و ایثارگر سراسر کشور       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸ ۱۵:۱۶
مسابقات شنا ویژه همسران و دختران شاهد و ایثارگر سراسر کشور یادواره شهدای عملیات افتخارآفرین ظفر 7 از 13 تا 16 اسفند به میزبانی خوزستان برگزار شد.

تاکید بر مشارکت مردم و مسوولان در برگزاری روز بزرگداشت شهدا       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸ ۱۵:۱۴
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید امور ایثارگران بر مشارکت حداکثری مردم و مسئولان در برگزاری مراسم روز 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا تاکید کرد.

ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه ها       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ ۱۵:۳۳
مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاه ها، گفت: شبکه های معتمدین معین دانشجویی، طرح های استاد مشاور و تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر، بستر خوبی برای دستیابی به این هدف در دانشگاه ها است.

برگزاری مسابقه تحریر احادیث اهل بیت (علیهم الاسلام)       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ ۱۵:۵۴
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری مسابقه تحریر احادیث اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم الاسلام) به مناسبت 22 اسفندماه خبر داد.

اردوی زیارتی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشکاه آزاد واحد کرمانشاه به مشهد مقدس       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ ۱۲:۲۶
44 نفر از دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در قالب کاروان محبین الرضا (ع) به مشهد مقدس اعزام شدند

مراسم دهه مبارک فجر و تجلیل از دانش آموزان شاهد و ایثارگر مدارس شاهد استان همدان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ ۱۲:۲۰
مراسم تجلیل از دانش آموزان شاهد و ایثارگر مدارس شاهد شهرستان های این استان در دهه فجر برگزار شد .

تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ ۱۲:۴۸
نخستین مراسم تجلیل از 22 خانواده شهدای ورزشکار به مناسبت گرامیداشت روز شهدا برگزار خواهد شد.

برگزاری مسابقات ویژه همسران و دختران متاهل شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ ۱۲:۴۷
با برگزاری مسابقات شنا همسران و دختران متاهل شاهد و ایثارگر، یاد و خاطره شهدای گرانقدر عملیات افتخار آفرین "ظفر 7" گرامی داشته می شود.

راه رسیدن به آرمان شهدا بلندهمتی دانشجویان است       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ ۱۲:۱۸
حجت الاسلام و المسلمین موذنی واقع بینی دانشجویان و بلند همتی را به عنوان بالاترین وسیله رشد و تعالی در عرصه های مختلف علمی و پژوهشی و رسیدن به اهداف و آرمانهای بلند شهدا دانست.

کانون های فرهنگی شاهد و ایثارگر، سنگرهای مهم بنیاد در مقابله با تهاجم فرهنگی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲ ۱۳:۳۴
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران، کانون های فرهنگی شاهد و ایثارگر را سنگرهای مهم بنیاد در مقابله با تهاجم فرهنگی دانست.

توسعه عدالت و آموزش در حوزه شاهد و ایثارگر با ایجاد مراکز علمی و کاربردی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲ ۱۳:۳۴
حجت الاسلام و المسلمین موذنی هدف از ایجاد مرکز علمی و کاربردی امام خمینی (ره) را توسعه عدالت و آموزش در حوزه شاهد و ایثارگر مطرح کرد

برنامه های بزرگداشت روز شهید به کانون های فرهنگی شاهد و ایثارگر ابلاغ شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱ ۰۸:۴۱
به منظور هرچه با شکوه تر برگزار کردن سالروز تشکیل بنیاد شهید و روز بزرگداشت و تجلیل از شهدا، دستورالعمل اجرایی برنامه های فرهنگی و هنری به 82 کانون فرهنگی شاهد و ایثارگر سراسر کشور ابلاغ شد.

تجلیل از ورزشکار جانباز در "کافه فوتبال"       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱ ۰۸:۴۰
مدیرکل تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران و تعدادی از پیشکسوتان فوتبال کشور در نشست "کافه فوتبال" از "عبدالرضا جوکار" جانباز 70 درصد تجلیل کردند.

پایان رقابت دو و میدانی جانبازان در بندرعباس       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱ ۰۸:۳۹
نتایج نهایی مسابقات دو و میدانی جانبازان گروه های ویژه در هرمزگان اعلام و از نفرات برتر تقدیر شد.

تاکید معاون فرهنگی بر تعامل بیشتر بنیاد و دانشگاه آزاد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱ ۰۸:۳۸
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن موذنی توسعه روابط بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشگاه آزاد اسلامی را وسیله ای برای تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانست.

خوزستان قهرمان مسابقات گلبال دسته یک جانبازان بصیر شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ ۰۸:۳۷
با اعلام نتایج نهائی مسابقات گلبال دسته یک جانبازان بصیر، تیم های خوزستان، مازندران و آذربایجان شرقی به ترتیب اول تا سوم شدند.

اعلام اسامی مسابقه پیامکی ایام الله دهه فجر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ ۰۸:۳۵
اسامی برندگان مسابقه پیامکی ایام الله دهه فجر توسط معاونت فرهنگی و امور اجتماعی اعلام شد.

تاکید مدیرکل آموزش عالی بنیاد بر ارتقای تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ ۰۸:۳۳
مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور رسیدگی به وضعیت تحصیلی دانشجویان تحت پوشش بنیاد با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر دیدار و بر ارتقای تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر تاکید کرد.

برگزاری نشست طرح های تحولی حوزه معاونت فرهنگی و امور اجتماعی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ ۰۸:۳۲
طرح های تحولی سال 1392 مؤسسه فرهنگی ورزشی ایثار، در نشست طرح های تحولی حوزه معاونت فرهنگی و امور اجتماعی ارائه شد.

اردوی زیارتی خانواده های شاهد و ایثارگر به مشهد مقدس ( کاروان محبین الرضا )       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ ۱۲:۰۰
تعداد 40 نفر از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر از (بیست و یکم بهمن ) تا ( بیست و چهارم بهمن ) در قالب کاروان محبین الرضا به مشهد اعزام شدند .

جشن تکلیف فرزندان شاهد وایثارگر استان آذربایجان با حضور 350 نفر از این عزیزان برگزار گردید.       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ ۱۱:۵۵
مراسم جشن تکلیف یادگاران شهداء و ایثارگران با حضور جمع کثیری از مسئولین استانی و در راس آنها نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ارومیه برگزار شد

اردوی یکروزه همسر و فرزندان (دختر) شاهد و ایثارگر روانسر برگزار شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ ۱۱:۳۷
خانواده های معظم شاهدوایثارگر تحت پوشش شهرستان روانسر (بیست و یکم بهمن ) به اردوی یکروزه شهرستان پاوه اعزام شدند

تجلیل از دانش آموزان شاهد و ایثارگر مدارس شاهد در دهه مبارک فجر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ ۱۱:۲۷
مراسم دهه مبارک فجر و تجلیل از دانش آموزان شاهد و ایثارگر مدارس شاهد استان همدان برگزار شد

راهیابی خوزستان، تهران ب، مازندران و آذربایجان شرقی به مرحله نیمه نهایی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ ۱۰:۴۰
در سیزدهمین دوره از مسابقات قهرمانی کشور گلبال دسته یک جانبازان تیم های خوزستان، تهران ب، مازندران و آذربایجان شرقی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

مسابقات قرآن شهرستان همدان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ ۱۰:۱۵
مسابقات قرآن در دو بخش خواهران و برادران در همدان برگزار شد

برگزاری همایش تخصصی روسای ادارت آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ ۱۰:۱۱
همایش تخصصی روسای ادارت آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور در مشهد مقدس برگزار شد.

انتصاب حجت الاسلام موذنی به عضویت شورای سازمان آموزش و پرورش استثنایی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ ۱۰:۱۰
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از سوی وزیر آموزش و پرورش به عضویت شورای سازمان آموزش و پرورش استثنایی منصوب شد.

اختتامیه نشست تخصصی روسای فرهنگی و هنری بنیاد استان های سراسر کشور       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ ۱۰:۰۸
نشست تخصصی روسای فرهنگی و هنری بنیاد استان های سراسر کشور در خراسان رضوی به پایان رسید.

تشکیل کمیسیون های تخصصی ادارات پنجگانه اداره کل فرهنگی و هنری       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ ۱۰:۰۷
کمیسیون های تخصصی ادارات پنجگانه اداره کل فرهنگی و هنری شامل قرآن، حج، اردو، هنری و کانون ها تشکیل شد.

مسابقات "گلبال دسته یک جانبازان بصیر" آغاز شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۱۲:۴۵
مسابقات قهرمانی کشور تحت عنوان "گلبال دسته یک جانبازان بصیر و یادواره شهدای عملیات خیبر"با حضور هشت تیم در مشهد مقدس آغاز شد.

تلاش برای رفع آسیب های تحصیلی جامعه شاهد و ایثارگر کشور       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۱۰:۳۹
مدیرکل آموزش عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در گردهمایی روسای ادارات آموزش بنیاد سراسر کشور که در مشهد برگزار شد آسیب های جدی بخش آموزش عمومی و عالی این سازمان بررسی و راهکارهای مناسب برای رفع این مشکلات اتخاذ شد.

دیدار مدیرکل تربیت بدنی بنیاد با 2خانواده شهید در هرمزگان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۱۰:۳۷
مدیرکل تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده های معظم شهیدان والامقام علی اردیبهشتی و مراد پیشگر دیدار کرد.

شعرخوانی جمعی از فرهیختگان ادب و هنر ایثارگر کشور در جوار حرم رضوی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۱۰:۳۶
در همایش ادبی که با حضور جمعی از فرهیختگان ادب و هنر شاهد و ایثارگر و مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، بیش از 80 نفر از 23 استان کشور اشعار و نوشته های خود را در جوار بارگاه نورباران رضوی خواندند.

جشن تكليف ۳۵۰ تن از فرزندان شاهد وايثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۱۰:۲۲
جشن تكليف ۳۵۰ تن از فرزندان شاهد وايثارگر شهرستانهاي اروميه، خوي، سلماس، نقده، مياندوآب به ميزباني شهرستان اروميه

گزارش برگزاری مسابقات قرآنی دهه فجر 92 شاهد و ایثارگر شهرستان تویسرکان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۰۹:۵۷
مسابقه قرآنی با حضور 130 نفر از خانواده شاهد و ایثارگر

جشنواره هنرهای تجسمی شاهد و ایثارگر پایان یافت       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۰۸:۵۸
مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنرمندان شاهد و ایثارگر سراسر کشور با حضور حسینعلی بیات مدیرکل فرهنگی هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران در کرمانشاه برگزار شد.

دیدار مدیرکل فرهنگی هنری بنیاد با جانباز خطاط کرمانشاهی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۰۸:۵۶
مدیرکل فرهنگی هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیداری صمیمانه با "علی شیری" جانباز هنرمند کرمانشاهی از وی تجلیل کرد.

برگزاری همایش ادبی شاهد و ایثارگر در مشهد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۰۸:۵۴
همایش ادبی شاهد و ایثارگر در جوار مرقد شریف امام رضا (ع) برگزار می شود.

جلسه بررسی موضوعات حوزه علمیه خواهران برگزار شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۰۸:۵۲
راهکارهای لازم جهت حمایت و گسترش فعالیت های حوزه های علمیه خواهران در نخستین جلسه بررسی موضوعات حوزه علمیه خواهران مطرح شد

شوراي طرح و برنامه بنياد برای توسعه خدمت به ایثارگران تشکیل می شود       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۰۸:۵۰
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تشكيل شوراي طرح و برنامه در بنياد را اقدام زير بنايي و اساسي در جهت توسعه خدمت به جامعه هدف و كاهش مشكلات دانست.

بررسی وضعیت علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۰۸:۴۷
گردهمایی یک روزه دبیران ستادهای شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور با هدف بررسی وضعیت علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار شد.

وظیفه فرهنگی بنیاد تداوم پویای فرهنگ ایثار و شهادت است       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۰۸:۴۵
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تشریح فعالیت های فرهنگی بنیاد به خصوص در خدمات آموزشی، وظیفه فرهنگی بنیاد را تلاش در جهت تداوم پویای فرهنگ ایثار و شهادت اعلام کرد.

جلسه هم اندیشی روسای ادارات فرهنگی هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور برگزار شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۰۸:۳۸
جلسه هم اندیشی روسای ادارات فرهنگی هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با حضور مدیر کل فرهنگی و هنری و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی عصر روز جمعه (دوم اسفند 1392) برگزار شد.

آغاز همایش سراسری فرهیختگان شاهد و ایثارگر در مشهد مقدس       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۰۸:۳۵
همایش سراسری فرهیختگان شاهد و ایثارگر صبح امروز(سوم اسفند 1392 ) در مشهد الرضا آغاز شد.

نشست شورای عالی طرح و برنامه شاهد برگزار شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ ۰۸:۳۴
نشست شورای عالی طرح و برنامه شاهد، صبح امروز شنبه سوم اسفند ماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین شهیدی؛ معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمود گودرزی؛ وزیر ورزش و جوانان و معاونان و نمایندگان وزارت خانه های علوم تحقیقات و فناوری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و ... برگزار شد و پیشنهاداتی برای پیگیری امور در سال 93 به تصویب رسید

رسیدن به مقام شهدا و ایثارگران، خاص انسان های مخلص خدا است       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸ ۱۴:۲۳
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران آرامش امروز جمهوری اسلامی ایران را به برکت حضور شهدا و ایثارگران دانست و گفت: رسیدن به مقام شهدا و ایثارگران، خاص انسان های مخلص خدا است.

آغاز به کار جشنواره هنرهای تجسمی شاهد و ایثارگر برادران       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸ ۱۴:۲۲
بخش برادران هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی شاهد و ایثارگر از 26 بهمن ماه جاری، به مدت 3 روز در کرمانشاه برگزار می شود.

برگزاری مسابقات گلبال دسته دو جانبازان روشندل       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ ۱۵:۵۲
جانبازان روشندل با برگزاری مسابقات گلبال دسته دو، یاد و خاطره "شهدای عملیات کربلای 7" را گرامی می دارند.

تاکید معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد بر ترویج فرهنگ پویای ایثار و شهادت       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ ۱۵:۵۰
دومین نشست ستاد راهبری طرح های تحولی و نوآورانه بنیاد شهید و امور ایثارگران، امروز شنبه (26 بهمن ماه 92) در سالن اجتماعات ساختمان شهید سلیمانی برگزار شد.

بهره مندی بیش از 73 هزار دانش آموز از خدمات آموزش عمومی بنیاد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ ۱۲:۱۱
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد گفت: اولویت کاری معاونت فرهنگی و امور اجتماعی، مشاوره و هدایت تحصیلی است.

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ ۱۲:۰۷
اولین جشن فارغ التحصیلان شاهد و ایثارگر دانشگاههای آزاد اسلامی استان کرمانشاه

گردهمایی نخبگان شاهد و ایثارگر شهرستان کرمان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ ۱۱:۵۱
سرآمدان و نخبگان شاهد و ایثارگر با دکتر فریدونی دیدار و گفتگو کردند

صعود به قله فلسکه توسط جانبازان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ ۱۱:۲۷
صعود جانبازان به قله فلسکه بمناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر

برگزاری مسابقات فوتسال به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ ۱۱:۱۵
مسابقات فوتسال استان کرمان با شرکت ده تیم برگزار گردید

برگزاری مسابقات قرآنی مرحله شهرستانی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ ۱۱:۰۷
مسابقات قرآنی در شاهین دژ در مرحله شهرستانی برگزار گردید

مسابقات دو و میدانی جانبازان اعصاب و روان (گرامیداشت دهه مبارک فجر)       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰ ۰۹:۳۴
استادیوم تختی مشهد میزبان رقابتهای رشته های مختلف دومیدانی شد

جشن فارغ التحصیلان شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰ ۰۹:۲۷
اولین جشن فارغ التحصیلان شاهد و ایثارگر دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمانشاه

معرفی نفرات برتر مسابقات آمادگی جسمانی فرزندان ایثارگران       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰ ۰۹:۲۱
مسابقات آمادگی جسمانی فرزندان شهدا و ایثارگران مشهد و شهرستانهای خراسان رضوی در رده های سنی مختلف

برگزاری مسابقات فوتسال دسته یک جانبازان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹ ۱۵:۳۲
مسابقات فوتسال دسته یک جانبازان، با عنوان "یادواره فجر آفرینان دفاع مقدس" در شهرستان رامسر برگزار می شود.

آموزش خانواده ها جهت پیشگیری و مصونیت از آسیبهای اجتماعی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹ ۱۵:۰۵
راهکارهای لازم برای پیشگیری و مصونیت ایثارگران عزیز و جانبازان محترم از آسیب ها و جرائم اجتماعی

موسسه ایثار میزبان جلسه مجمع مدیران کل امور اداری و منابع انسانی قوای سه گانه شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹ ۰۹:۲۴
یکصد و شصت و دومین جلسه مجمع مدیران کل امور اداری و منابع انسانی قوای سه گانه

برگزاری نخستین مسابقه ادبی با عنوان "وصف شهید"       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹ ۰۹:۰۲
نخستین مسابقه ادبی "وصف شهید" با هدف پاسداشت خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و بزرگداشت روز شهید برگزار می شود.

شهدا و ایثارگران؛ فجرآفرینان اصلی انقلاب اسلامی ایران       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ ۱۵:۲۱
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارزش و اعتبار ایران در سطح جهان را مدیون خون شهدا، به خصوص شهدای دوران انقلاب اسلامی دانست.

برگزاری افتتاحیه جشنواره فرهنگی و ورزشی فجر در استان البرز       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ ۱۵:۱۷
جشنواره فرهنگی و ورزشی فجر، ویژه ایثارگران استان البرز با حضور 28 تیم ورزشی در این استان آغاز به کار کرد.

"شهید" به روایت نقاشان شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ ۱۵:۱۴
هنرمندان شاهد و ایثارگر، 22 اسفندماه سال جاری، آثار نقاشی خود با عنوان "شهید" را به نمایش خواهند گذاشت

افتتاح سالن چند منظوره ورزشی بنیادشهید و امور ایثارگران استان همدان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ ۱۵:۰۸
گزارش افتتاح سالن چند منظوره ورزشی بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان تویسرکان

موسسه قرآنی حضرت زهرا مرضیه(س)افتتاح گردید       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ ۱۴:۵۵
مراسم تاسیس موسسه قرآنی حضرت زهرا مرضیه (س)واقع در شهر کشاورز از توابع شهرستان شاهین دژ

برگزاری گردهمائی مسئولین ورزشی استان آذربایجانغربی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ ۱۴:۴۹
گردهمائی مسئولین مجتمع های ورزشی استان آذربایجانغربی به همراه روساو معاونین فرهنگی در روز دوشنبه (چهاردهم بهمن) برگزار گردید .

برگزاری مسابقات انتخابی فوتسال جانبازان استان آذربایجانغربی با حضور پنج تیم       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ ۱۱:۳۳
مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار شهرستانهای نقده و میاندوآب میزبان مسابقات انتخابی فوتسال شد

مدارس شاهد زیر زره بین مدیران استان گلستان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ ۱۱:۱۰
جلسه مدیران کل آموزش و پرورش و بنیادشهید و امور ایثارگران استان گلستان

دانشجویان شاهد و ایثارگر عازم مشهد مقدس شدند       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶ ۱۰:۵۱
اردوی زیارتی دانشجویان شاهد و ایثارگر استان کرمانشاه به مشهد مقدس

پارک شهدای خراسان رضوی در اولین روز دهه مبارک فجر گلباران شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵ ۲۲:۳۸
مراسم عقد فرزند جانباز باقرزاده و عطر افشانی گلزار شهدای گمنام رشتخوار

کاروان محبین الرضا(ع) استان کرمانشاه به مشهد مقدس اعزام شدند       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵ ۲۲:۲۴
اردوی زیارتی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد به مشهد مقدس

برگزاری آزمون غیرحضوری پیشتازان قرآن کریم دراستان گلستان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵ ۲۲:۱۶
گزارش آزمون غیر حضوری پیشتازان قرآن کریم در رشته های حفظ و قرائت و مفاهیم (با محوریت سوره ها) به میزبانی شهرستانهای تابعه استان گلستان

گزارش خدمات رسانی موسسه ایثار در ایام الله دهه فجر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵ ۲۱:۴۰
آقای بیدقیان مدیرعامل موسسه ایثار همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر گزارش خدمات رسانی موسسه ایثار را اعلام کرد

اعلام نفرات برتر جشنواره سراسری هنرهای تجسمی شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵ ۲۱:۱۷
جشنواره سراسری هنرهای تجسمی شاهد و ایثارگر در بخش خواهران با معرفی نفرات برتر در کرمانشاه به کار خود پایان داد.

برگزاری مسابقات دو و میدانی جانبازان اعصاب و روان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴ ۱۲:۲۹
مسابقات دو و میدانی جانبازان اعصاب و روان به مناسبت گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می شود.

جشنواره سراسری هنرهای تجسمی شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴ ۱۲:۲۵
جشنواره سراسری هنرهای تجسمی شاهد و ایثارگرامروز در کرمانشاه پایان می یابد.

برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی ویژه دختران معزز شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴ ۱۱:۳۲
مسابقات آمادگی جسمانی ویژه دختران معزز شاهد و ایثارگر به مناسبت گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

آثار هنرمندان شاهد و ایثارگر، راهی برای ثبت خاطرات انقلاب       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳ ۱۲:۴۲
حجت الاسلام و المسلمین موذنی در بازدید از کارگاه نقاشی هنرمندان شاهد و ایثارگر، آثار این هنرمندان را یکی از راه های زنده نگه داشتن یاد و خاطره روزهای پرشور انقلاب 57 دانست.

اجرای خیابانی برگزیده های جشنواره شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲ ۰۸:۵۶
مدیرکل فرهنگی هنری بنیاد از اجرای خیابانی برگزیده های هفتمین جشنواره شاهد و ایثارگر برای تماشاگران خیابانی خبر داد.

اعلام فراخوان جذب اعضاي هيأت علمي وزارت علوم، تحقيقات و فنآوري       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲ ۰۸:۵۵
مركز جذب اعضاي هيأت علمي وزارت علوم، تحقيقات و فنآوري از هشتمين فراخوان جذب هيأت علمي خبر داد.

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی-کاربردی امام خمینی (ره)       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲ ۰۸:۵۳
ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های کارشناسی دانشگاه جامع علمی-کاربردی امام خمینی (ره) "کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران، جامعه ایثارگری و دیگر اقشار جامعه" از دوازدهم بهمن ماه آغاز می شود

تدوین طرح فراخوان "طرح های نوآورانه و برنامه های جدید و تحولی در حوزه تربیت بدنی"       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸ ۰۹:۲۸
طرح فراخوان "طرح های نوآورانه و برنامه های جدید و تحولی در حوزه تربیت بدنی" به منظور ارزش گذاری و ساماندهی ایده ها در حوزه تربیت بدنی شاهد و ایثارگر تدوین شده است.

برگزاری نمایشگاه نقاشی با موضوع انقلاب اسلامی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸ ۰۹:۲۷
در ایام دهه فجر نمایشگاهی از آثار نقاشی 22 هنرمند شاهد و ایثارگر در ورودی ساختمان شهید ترک نژاد برپا خواهد شد.

همایش دانش آموزان استثنایی برگزار می شود       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸ ۰۹:۰۶
همایش دانش آموزان استثنائی اسفندماه 92 و فروردین ماه 93 در مشهد مقدس برگزار می شود.

تاکید بر ضرورت خودسازی در بسیج       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸ ۰۹:۰۵
حجت الاسلام و المسلمین موذنی در دیدار با مسئولان پایگاه بسیج شهید آوینی بنیاد بر ضرورت خود سازی در بسیج تاکید کرد.

اعلام مهلت ثبت نام در کاروان های حج تمتع       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷ ۰۹:۴۹
خانواده های شاهد و ایثارگر واجد شرایط می توانند برای ثبت نام حج تمتع از هفدهم تا بیستم بهمن ماه به بنیاد منطقه و شهرستان خود مراجعه کنند.

از قهرمانان مسابقات ورزشی برون مرزی جامعه هدف تقدیر می شود       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶ ۰۹:۲۶
اداره کل تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران از قهرمانان مسابقات ورزشی برون مرزی در سال های 91 و 92 تقدیر می کند.

بازدید موذنی از فاز فرهنگی مجتمع ایثار سمنان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶ ۰۹:۲۴
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از فاز فرهنگی مجتمع ایثار سمنان بازدید کرد.

دیدار معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد با جانباز فعال قرآنی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶ ۰۹:۲۳
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن موذنی با خانواده رضا طبیانیان جانباز بزرگوار 25 درصد سمنانی فعال در حوزه قرآن دیدار کرد.

تجلیل از قهرمانان ورزشی جانباز استان تهران       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶ ۰۹:۲۲
بنیاد شهید و امور ایثارگران با مشارکت شهرداری منطقه 6 تهران، از قهرمانان ورزشی جانباز استان تهران تجلیل کرد.

آغاز ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی امام خمینی (ره(       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲ ۱۵:۲۵
ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی امام خمینی (ره) برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران، جامعه ایثارگری و دیگر اقشار جامعه آغاز شد.

انتصاب محمد بیدقیان به سمت مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی ایثار       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲ ۱۵:۲۲
با حکم حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی شهیدی، محمد بیدقیان به سمت مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی ایثار منصوب شد.

اهمیت ستاد برنامه ریزی در حوزه شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲ ۱۵:۱۷
دومین جلسه ستاد برنامه ریزی امور فرهنگی شاهد و ایثار گر صبح امروز (2 بهمن ماه 92 )در مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثار گر برگزار شد.

فعالیت کانون های فرهنگی شاهد و ایثارگر به مناسبت دهه مبارک فجر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲ ۱۲:۴۲
دستورالعمل برگزاری برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت دهه مبارک فجر به کانون های فرهنگی شاهد و ایثارگر ابلاغ شد.

برگزاری شصتمین جلسه هیأت مدیره موسسه ایثار       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱ ۰۸:۳۳
شصتمین جلسه هیأت مدیره ایثار با تصویب تبدیل مؤسسه فرهنگی ورزشی ایثار به مؤسسه چند منظوره برگزار شد.

تربیت نیروی متخصص به منظور حل مسائل جامعه ایثارگری       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱ ۰۸:۳۰
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه جامع علمی-کاربردی امام خمینی (ره) و اداره کل مددکاری و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران منعقد شد.

نقل و انتقال 700 نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱ ۰۸:۲۸
جلسه کمیسیون نقل و انتقال 700 نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی تشکیل شد.

برگزاری جشنواره سراسری هنرهای تجسمی شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱ ۰۸:۲۶
جشنواره سراسری هنرهای تجسمی شاهد و ایثارگر در ماه جاری به میزبانی اصفهان و کرمانشاه برگزار می شود

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مراکز آموزشی و پژوهشی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰ ۱۱:۰۶
اداره کل آموزش عالی بنیاد و مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مراکز آموزشی و پژوهشی، تفاهم نامه ای را منعقد کردند.

تشکیل جلسه ستاد شاهد دانشگاه آزاد اسلامی برازجان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸ ۱۳:۳۳
وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد برازجان با حضور معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید استان بررسی شد.

برگزاری مسابقه انتخابي شنای همسران و دختران متاهل شاهد و ايثارگر استان همدان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸ ۱۳:۲۲
بمناسبت گراميداشت سالروز امامت و ولايت با سعادت حضرت بقيه ا... الاعظم حضرت مهدي (عج) ، مسابقه انتخابي شنای همسران و دختران شاهد وايثارگر استان در تاريخ 92/10/22برگزار شد .

تحقق فرامین مقام معظم رهبری، اولویت فعالیت های فرهنگی و هنری بنیاد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۴:۳۴
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد گفت: کانونهای فرهنگی شاهد و ایثارگر مراکزی برای رفع دغدغه های فرهنگی مقام معظم رهبری (مد ظله) هستند.

افزایش سطح همکاری های بنیاد و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۴:۳۱
بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، برای اجرای برنامه های مشترک فرهنگی و خدمت خالصانه به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران اعلام آمادگی کردند.

فراخوان جذب هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۱۴:۲۷
مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران از آغاز هشتمین فراخوان جذب هیات علمی از بهمن ماه سال جاری خبر داد.

مغایرت اطلاعات متقاضیان اعمال سهمیه از سوی بنیاد اعلام می شود       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۰۸:۱۶
مدیرکل آموزش عالی بنیاد گفت: در صورت مشاهده مغایرت اطلاعات ثبت نامی داوطلبان شاهد و ایثارگر متقاضی اعمال سهمیه با اطلاعات سیستم سجایا، این مسئله از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.

بررسی شرایط دانشجویان متقاضی انتقال در کمیسیون نقل و انتقال       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳ ۱۳:۴۵
جلسه کمیسیون نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور بررسی شرایط دانشجویان متقاضی انتقال برگزار می شود.

هر دانش آموز و هر دانشجو، یک مهارت       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳ ۰۹:۰۷
کارگروه مهارت آموزی دانش آموزان و دانشجویان شاهد و ایثارگر برگزار شد.

اعزام 120 دانشجوی شاهد و ایثارگر به عمره مفرده       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲ ۱۳:۵۱
دانشجویان شاهد و ایثارگر در قالب یک کاروان 120 نفره، فروردین ماه سال 1393 به سفر حج مشرف خواهند شد.

افتتاح بزرگترین مجتمع ورزشی چندمنظوره ایثار در کرج       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱ ۱۰:۴۹
افتتاحیه فاز 1 مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار در کرج

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد بر توانمندسازی علمی ایثارگران تاکید کرد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱ ۰۸:۲۸
حجت الاسلام و المسلمین موذنی بر ارتقای سطح علمی و آموزشی ایثارگران و توجه ویژه به موضوعات فرهنگی و توانمندسازی آنها تاکید کرد.

بررسی شرایط ادامه تحصیل دانشجویان شاهد و ایثارگر بورسیه       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱ ۰۸:۲۵
ساز و کارهای قانونی برای تسهیل روند بورسیه تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد بررسی قرار گرفت.

بررسی شرایط ادامه تحصیل دانشجویان شاهد و ایثارگر بورسیه       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸ ۱۵:۰۲
ساز و کارهای قانونی برای تسهیل روند بورسیه تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد بررسی قرار گرفت.

تقویت ستادهای شاهد گامی در جهت افزایش کیفیت مدارس شاهد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷ ۱۴:۳۰
میزان استقبال از مدارس شاهد نشان دهنده کیفیت آموزشی مطلوب این مدارس است. اولویت خدمت رسانی و ثبت‌نام در مدارس شاهد با دانش آموزان خانواده های شاهد و ایثارگر است.

برگزاری نخستین همایش کشوری سرود آزادگان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷ ۱۳:۴۳
نخستین همایش کشوری سرود آزادگان همراه با برپایی کارگاه های آموزشی در بندر عباس برگزار می شود.

تشکیل کارگروه برنامه ریزی و ساماندهی دانش آموزان سرآمد شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷ ۱۳:۳۴
کارگروه برنامه ریزی و ساماندهی دانش آموزان سرآمد شاهد و ایثارگر به منظور شناسایی و برنامه ریزی برای شکوفایی استعدادهای این گروه از دانش آموزان برگزار شد.

بررسی شرایط تحصیل دانشجویان بورسیه در دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷ ۱۳:۲۵
مدیرکل آموزش عالی بنیاد در جلسه تعیین وضعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر بورسیه داخل و خارج از کشور وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواستار استفاده کامل از ظرفیت قانونی جذب دانشجویان شاهد و ایثارگر در دوره دکتری شد.

اجرا و بازخوانی سرودهای دوران اسارت آزادگان       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ ۱۰:۱۲
نخستین همایش ملی سرود آزادگان سرافراز هفدهم دی ماه سال جاری با دعوت از هنرمندان آزاده و با اجرا و بازخوانی سرودهای دوران اسارت برگزار می شود

هدایت تحصیلی، راهی برای پیشگیری از ترک تحصیل       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ ۱۰:۰۳
تلاش اداره آموزش عمومی بنیاد به حداقل رساندن عوامل موثر در ترک تحصیل دانش آموزان شاهد و ایثارگر با هدایت تحصیلی و کمک سایر نهادهای مربوطه است.

اعلام آخرین فرصت ثبت نام در آزمون دستیاری       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶ ۰۹:۵۲
رئيس مرکز سنجش آموزش پزشکي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: 17 دی ماه سال جاری آخرین فرصت برای ثبت نام در آزمون دستیاری است

نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر خارج از ظرفیت انتقالات عادی هر دانشگاه       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ ۰۹:۵۵
مدیرکل آموزش عالی بنیاد گفت: نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر خارج از ظرفیت نقل و انتقالات عادی هر دانشگاه است

آموزش فصیح خوانی قرآن کریم دانش آموزان دوره ابتدایی مدارس شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱ ۱۸:۱۳
برگزاری طرح آموزش روخوانی، روان خوانی و فصیح خوانی در یک دوره 6 ساله در مقطع ابتدایی مدارس شاهد و ایثارگر توسط معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد بررسی شد.

دل نوشته های ممتازان شاهد و ایثارگر در مشهد مقدس       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱ ۱۳:۵۹
دل نوشته های شرکت کنندگان در چهارمین همایش دانش آموزان شاهد و ایثارگر استعداد درخشان ، ممتازین برتر و برگزیدگان المپیاد کشوری

مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر میزبان قائم مقام بنیاد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۱:۳۱
سردار انصاری میهمان مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر شد.

شرکت بیش از 50 هزار نفر در مسابقه سراسری "امر به معروف و نهی از منکر" برگزار شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۱:۲۸
با برنامه ریزی و هماهنگی معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد مسابقه سراسری "امر به معروف و نهی از منکر" در تمامی استان های کشور برگزار شد.

اعزام 33 کاروان از خانواده های شهدا و ایثارگران به مشهد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۱:۲۵
سی و سه کاروان از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران در ایام اربعین حسینی و شهادت امام رضا (ع) به مشهد مقدس اعزام می شوند.

همایش قرآنی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۱:۲۳
همایش قرآنی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در شهرستان سلماس از توابع استان آذربایجان غربی برگزار شد.

برگزاری همایش ملی تجلیل از 16 شهید دانشگاه علمی-کاربردی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۱:۲۰
شهرکی پور دانشگاه ها، مراکز و موسسات آموزشی را یکی از سنگرهای مبارزه با جهل و استکبار جهانی دانست و بر تلاش در حفظ و تقویت این سنگر تاکید کرد.

بررسی موضوع "بورس تحصیلی" و "عضویت در هیات علمی" دانشجویان شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۱:۱۷
شرایط "بورس تحصیلی" و "عضویت در هیات علمی"، به منظور ایجاد تعامل، هماهنگی و وحدت رویه در خدمات رسانی بهتر به دانشجویان شاهد و ایثارگر در جلسه ای با حضور مدیرکل وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد بررسی قرار گرفت.

فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی وزارت بهداشت و آموزش پزشکی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۱:۱۳
مهلت ثبت نام جذب و استخدام عضو هیات علمی وزارت بهداشت و آموزش پزشکی از اول دی ماه سال 1392 به مدت 30 روز است.

برپایی کارگاه تخصصی قرآن و معارف اسلامی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۱:۰۸
کارگاه تخصصی قرآن و معارف اسلامی از روز شنبه (هفتم دی ماه 1392) آغاز شد و تا پایان ساعت اداری امروز (یکشنبه هشتم دی ماه) ادامه دارد.

فلسفه ایجاد موسسه ایثار، کمک به برنامه های فرهنگی است       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۱:۰۵
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فلسفه ایجاد موسسه ایثار را کمک به برنامه های فرهنگی دانست.

ارائه خدمات مشترک به جانبازان بصیر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۰:۵۹
مدیرکل تربیت بدنی بنیاد در دیدار با رئیس فدراسیون ورزش های نابینایان بر ایجاد تعامل در ارائه خدمات مشترک به جانبازان بصیر تاکید کرد.

بررسی طرح تشکیل فدراسیون ورزش های ایثارگران       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۰:۵۴
در جلسه ای مشترک با حضور مسئولان اداره کل تربیت بدنی بنیاد و وزارت ورزش و جوانان، در خصوص طرح تشکیل فدراسیون ورزش های ایثارگران بحث و تبادل نظر شد.

"تولیدات علمی" شاخص اصلی ورود به دانشگاه به عنوان هیأت علمی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۰:۵۰
حسن شهرکی پور گفت: "تولیدات علمی" اصلی ترین شاخص ورود به دانشگاه ها به عنوان هیأت علمی است.

تجلیل از دانش آموزان ممتاز طرح شاهد در سال تحصیلی 92-91       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ ۲۰:۴۲
از دانش آموزان ممتاز طرح شاهد در سال تحصیلی 92-91 با هدف افزایش انگیزه تحصیلی آن ها طی مراسمی در سطح استان قدردانی شده است.

انتصاب آقای بیدقیان به عنوان سرپرست موسسه فرهنگی ورزشی ایثار       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴ ۱۰:۳۹
انتصاب آقای بیدقیان توسط آقای موذنی معاون محترم فرهنگی و امور اجتماعی بنیادشهید

رسیدگی به مساله بورسیه شدگان شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱ ۱۴:۰۳
طبق رایزنی های بنیاد با وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، مشکلات متقاضیانی که در مصاحبه علمی این وزارتخانه پذیرفته شده و عملا بورس به حساب می آیند قبل از بهمن ماه سال جاری حل خواهد شد

موذنی عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر شد       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹ ۱۴:۱۸
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن موذنی، معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد، طی حکمی از سوی سیدمهدی هاشمیان، معاون وزارتخانه ها و سازمان های ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر، به عنوان عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شد.

خانواده های 22 شهید ورزشکار نمونه کشوری تجلیل می شوند       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ ۱۵:۳۲
خانواده های 22 شهید ورزشکار نمونه کشوری 18 اسفند ماه جاری در مجتمع فرهنگی سیدالشهدا(ع) تجلیل می شوند.

ادای احترام معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به ساحت مقدس شهدای کرمانشاه       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ ۱۲:۲۹
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن موذنی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیادشهید و امور ایثارگران با حضور در گلزار ملکوتی شهدای گمنام استان کرمانشاه با ذکر فاتحه و نثارگل به ساحت مقدس شهدای گرانقدر ادای احترام کرد.

همايش دانشجويان شاهد و ايثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ ۱۰:۳۳
همايش دانشجويان شاهد و ايثارگر شاغل به تحصيل در دانشگاه سماء اروميه

زیارت 21 خانواده شاهد و ایثارگر از بارگاه ملکوتی ثامن الحجج       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵ ۲۱:۵۷
با توجه به در پیش رو قرارداشتن ایام الله دهه فجر خانواده معزز شهدا به زیارت علی ابن موسی الرضا (ع) رفتند

دیدار قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد با مسئولان معاونت فرهنگی و اجتماعی       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱ ۰۸:۲۴
نشست صمیمی حجت الاسلام و المسلمین حسنی با مسئولان معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد برگزار شد.

تلاش برای ارتقای سطح فرهنگی فرزندان شاهد و ایثارگر       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱ ۱۸:۲۱
حجت الاسلام و المسلمین موذنی: باید فرزندان معظم شهدا و ایثارگران معزز را با اندوخته های علمی و فرهنگی قابل قبول وارد عرصه فعالیت های اجتماعی کنیم تا جانشین شایسته ای برای پدران بزرگوارشان باشند.

اعلام برنامه های کانون های فرهنگی شاهد و ایثارگر در سال 1393       
تاریخ و ساعت : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ ۱۱:۲۲
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران تبیین اندیشه های امام خمینی (ره) و اجرائی کردن رهنمودهای فرهنگی مقام معظم رهبری را از مهم ترین برنامه های کانون های فرهنگی شاهد و ایثارگر در سال جاری عنوان کرد.

 
برگزاری مسابقه پیامکی احکام، ویژه خانواده های شاهد و ایثارگر               
تاریخ و ساعت : 1393/01/27 12:18
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مسابقات پیامکی احکام با هدف آموزش تدریجی احکام به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران انجام می شود.

برگزاری مسابقات فوتسال دسته یک جانبازان               
تاریخ و ساعت : 1393/01/27 12:17
مدیرکل تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مسابقات فوتسال دسته یک جانبازان از 3 تا 9 اردیبهشت ماه 93 در رامسر برگزار می شود.

کیفی سازی مدارس شاهد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت               
تاریخ و ساعت : 1393/01/27 12:16
مدیرکل آموزش عمومی بنیاد شهید و امور ایثاگران با اشاره به این که در سال 93 توسعه کمی مدارس شاهد را نخواهیم داشت، گفت: با ارزشیابی فعالیت های مدارس شاهد، برنامه ای منسجم برای کیفی سازی فعالیت این مدارس در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ارائه می شود.

اعلام برنامه های کانون های فرهنگی شاهد و ایثارگر در سال 1393               
تاریخ و ساعت : 1393/01/26 11:22
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران تبیین اندیشه های امام خمینی (ره) و اجرائی کردن رهنمودهای فرهنگی مقام معظم رهبری را از مهم ترین برنامه های کانون های فرهنگی شاهد و ایثارگر در سال جاری عنوان کرد.

برگزاری همایش ملی آموزشی و فرهنگی دانش آموزان شاهد و ایثارگر               
تاریخ و ساعت : 1393/01/26 08:50
همایش ملی آموزشی و فرهنگی دانش آموزان شاهد و ایثارگر صبح امروز دوشنبه 25 فروردین ماه در مرکز آموزشی و توانبخشی امام رضا(ع) افتتاح شد.

تجلیل از مقام شامخ مادران و همسران شهدا وظیفه همگانی است               
تاریخ و ساعت : 1393/01/26 08:48
همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنين (س) و روز تکریم از مادران و همسران شاهد در دانشگاه جامع علمی-کاربردی امام خمینی (ره) از 6نفر از مادران و همسران شهداي دانشگاه تقدیر شد .

مادران و همسران شهدا باعث افتخار جامعه ما هستند               
تاریخ و ساعت : 1393/01/25 08:57
حجت الاسلام سیدحسن مؤذنی معاون فرهنگی و اموراجتماعی بنیادشهید و امورایثارگران در مراسم تجلیل از مادران و همسران گرانقدر شاهد شهرستان اراک گفت: شما مادران و همسران شهدا باعث افتخار جامعه هستید.

تعالی جامعه ایثارگری زمینه ساز رشد فرهنگ و مدیریت جهادی است               
تاریخ و ساعت : 1393/01/24 13:26
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه مهم ترین برنامه این معاونت باید برنامه ریزی فرهنگی باشد، گفت: تعالی جامعه ایثارگری، زمینه ساز رشد فرهنگ و مدیریت جهادی است و باید از ظرفیت فرزندان شاهد و ایثارگر نخبه و فرهیخته در تمام زمینه ها بهره برد.

پذیرش داوطلبان شاهد و ایثارگر متقاضی بورس دکتری خارج از کشور بر اساس شرایط جدید               
تاریخ و ساعت : 1393/01/24 13:24
مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به خبر پذیرش بورسیه تحصیلی خارج از کشور از طریق آزمون، گفت: داوطلبان شاهد و ایثارگر متقاضی این بورس باید در آزمون دکتری نیمه متمرکز سازمان سنجش و آموزش کشور شرکت کنند.

اعلام راهبردها و برنامه های فرهنگی در خصوص بانوان شاهد و ایثارگر               
تاریخ و ساعت : 1393/01/23 13:38
راهبردها و برنامه های فرهنگی معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص بانوان شاهد و ایثارگر در سال 1393 اعلام شد

تاکید بر تعامل بین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با بنیاد شهید و امور ایثارگران               
تاریخ و ساعت : 1393/01/23 13:37
حجت الاسلام و المسلمین موذنی بر احیای طرح شاهد، تشکیل ستادهای شاهد و ایثارگر در دانشگاه ها و تعامل بین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید کرد.

برنامه های فرهنگی و آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر در سال 1393               
تاریخ و ساعت : 1393/01/23 13:35
مدیرکل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به طرح های زیر بنایی اداره کل آموزش عالی بنیاد در سال جاری، گفت: نشر و گسترش فرهنگ اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اولویت اصلی فعالیت تمام دستگاه های فرهنگی به ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

اعلام راهبردها و برنامه های فرهنگی در خصوص بانوان شاهد و ایثارگر               
تاریخ و ساعت : 1393/01/23 09:52
راهبردها و برنامه های فرهنگی معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص بانوان شاهد و ایثارگر در سال 1393 اعلام شد.

تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان ایران قهرمان جهان شد               
تاریخ و ساعت : 1393/01/23 09:50
تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان کشورمان با کسب 5 طلا و یک برنز در بخش جوانان و یک طلا، 4 نقره و یک عنوان نهمی در بخش بزرگسالان در رده مردان به عنوان قهرمانی جهان در امارات رسید.

ایجاد رشته کارشناسی قرآن پژوهی در دانشگاه جامع علمی-کاربردی امام خمینی (ره)               
تاریخ و ساعت : 1393/01/23 09:47
رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی امام خمینی (ره) مرکز از ایجاد رشته کارشناسی قرآن پژوهی در این دانشگاه خبر داد و گفت: هدف از ایجاد اين رشته تربيت نيروي انساني متعهد و كارشناسان آگاه و متخصص در زمينه علوم قرآن و حديث است.

اجرای دوره های تکمیلی "مدیریت فردا" پیگیری می شود               
تاریخ و ساعت : 1393/01/23 09:45
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از پی گیری اجرای دوره های تکمیلی "مدیریت فردا" به صورت دقیق و جدی خبر داد و گفت: این دوره ها با هدف ارتقای سطوح علمی و مدیریتی فرزندان شاهد و ایثارگر برگزار می شوند

"نقشه راه سال 1393" بنیاد شهید و امور ایثارگران تدوین شد               
تاریخ و ساعت : 1393/01/23 09:41
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام خبر تدوین کتابچه "نقشه راه سال 1393" بر اساس بیانات نوروزی مقام معظم رهبری گفت: با تهیه سوالاتی از این کتابچه، محتوای آن بین مدیران بنیاد به مسابقه گذاشته می شود.

کارگاه های آموزشی مشاوران هدایت تحصیلی در 5 قطب کشور برگزار می شود               
تاریخ و ساعت : 1393/01/23 09:35
مدیرکل آموزش عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: برای عملیاتی شدن سیاست ها و راهبردهای اعلام شده در آیین نامه مشاوره و هدایت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر، کارگاه های آموزشی مشاوران هدایت تحصیلی در 5 قطب کشور برگزار می شود.

برپایی نمایشگاه نقاشی هنرمندان شاهد و ایثارگر همزمان با سال نو               
تاریخ و ساعت : 1393/01/16 10:38
نمایشگاهی از آثار نقاشی هنرمندان شاهد و ایثارگر به همت اداره کل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران همزمان با آغاز سال نو در دهلاویه برپا می شود.

توجه ویژه به کارآفرینی و جذب هیات علمی نخبگان شاهد و ایثارگر در سال 93               
تاریخ و ساعت : 1393/01/16 10:37
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توجه ویژه به کارآفرینی و جذب هیات علمی نخبگان شاهد و ایثارگر از جمله راهبردهای امور فرهنگی و آموزشی جامعه شاهد و ایثارگر در سال 93 است.

احیای موفقیت آمیز طرح شاهد در سال 92               
تاریخ و ساعت : 1393/01/16 10:36
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان موفقیت آمیز بودن احیای طرح شاهد در سال 92، گفت: تقویم اجرای این طرح در سال 93 نیز تهیه و به سازمان های مربوط ابلاغ می شود.

جلسه شورای عالی قرآن برگزار شد               
تاریخ و ساعت : 1393/01/16 10:35
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری جلسه شورای عالی قرآن به منظور بررسی برنامه های سال 1393 خبر داد.

بمناسبت روز بزرگداشت شهدا همايش پياده روي عمومي در مركز استان خراسان جنوبي               
تاریخ و ساعت : 1392/12/27 10:25
همايش پياده روي عمومي در مركز استان خراسان جنوبي با حضور خانواده هاي معزز شاهد و ايثارگر، مسئولين،خادمين خانواده هاي شاهد و ايثارگر در بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان بيرجند و استان خراسان جنوبي

اعزام 960 نفر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به مناطق عملیاتی               
تاریخ و ساعت : 1392/12/27 10:07
مدیرکل فرهنگی و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از بازدید 960 نفر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از مناطق عملیاتی جنوب کشور در اسفند ماه سال 92 خبر داد.

درخشش جانبازان ورزشکار قهرمان، ستاره های فوتبال و هنرمندان در مرکز خدمات بهزیستی نرگس               
تاریخ و ساعت : 1392/12/27 10:01
جانبازان هشت سال دفاع مقدس، پیشکسوتان فوتبال ایران و هنرمندان، در مراسم فوتبال نوروزی که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران در مرکز خدمات بهزیستی نرگس برگزار شد، حاضر شدند.

12345678

آمار مشاهده صفحات
 
 
 
 
 
 

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد.