دوشنبه 3 آذر 1393  ،  1 صفر 1436  ،  24 November 2014
 جستجو
با تلفن ۱۶۱۶ خواسته هایتان را با ما در میان بگذارید                  
 
روابط عمومي بنياد شهيد و امور ايثارگران البرز
 عبارت *      جستجوی پیشرفته
نسخه چاپی


افتتاح ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز
ساختمان اداری اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افتتاح شد با حضور سردار انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئولین استان البرز ساختمان اداری این سازمان افتتاح گردید

 

ساختمان اداری اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افتتاح شد

با حضور سردار انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئولین استان البرز ساختمان اداری این سازمان افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، ساختمان اداری این سازمان با مساحت 2800 متر مربع با حضور سردار انصاری، ایزدی ریاست سازمان، آجرلو نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، یزدی معاون اداری و مالی استانداری، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و پرسنل سازمان افتتاح گردید.

در این مراسم که در نمازخانه ساختمان جدید سازمان برگزار گردید ابتدا آقای ایزدی ریاست سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک ایام مبارک ماه رمضان ابراز داشت که خداوند منان را شاکریم که بعد از 30 سال از تاسیس بنیاد شهید به فرمان امام خمینی(ره) بالاخره توانستیم یک ساختمان اداری با بهتریم امکانات و متد روز بسازیم تا پرسنل بتوانند با آرامش بهتری به جامعه ایثارگری خدمت کنند.

وی تاکید کرد: ساختمان مذکور در طی 13 ماه آماده بهره برداری شده و بدین منظور از کلیه مسئولین استان البرز که همکاری لازم در راستای آماده سازی این ساختمان انجام دادند تقدیر و تشکر می کنیم.

این گزارش می افزاید در ادامه این مراسم سردار انصاری با تبریک ماه مبارک رمضان و خیر مقدم به حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تاکید کرد افتتاح این ساختمان با دستان ایثارگران صورت گرفت و برکت وجود این عزیزان باعث گردید ساخت آن با کمترین زمان ممکن صورت گیرد.

وی در این باره افزود: به تعبیر امام خدمت به خانواده شهدا خدمت به نبی اکرم است و خدمت به به نبی اکرم یعنی خدمت به راه اسلام و دین مبین اسلام می باشد بنابراین ما نتیجه می گیریم که راه شهدا راه انقلاب اسلامی و ولایت و راه رستگاری انقلاب اسلامی می باشد.

ایشان در ادامه با تشکر از مسئولین و ادارات شهرستان کرج گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران یک اداره خدماتی نیست بلکه یک سازمان فرهنگی می باشد و لازم است با حمایت از این سازمان فرهنگی از خون شهدا و خدمات ایثارگران محافظت نماییم. زیرا این انقلاب با فداکاری جانبازان و خون شهدا باقی مانده و با پاسداشت حرمت خون آنها مستدام خواهد ماند.

قائم مقام بنیاد اضافه کرد: شهرستان کرج با 5000 شهید،11000 جانباز و 1000  آزاده نشان از ایثارگری اسن استان دارد. و امیدو.اریم ما لایق باشیم به این عزیزان خدمات لازم را ارائه کنیم هر چند این امر تنها وظیفه بنیاد نیست بلکه همه وظیف دارند کمک کنند.

همچنین در پایان این مراسم از طرف بنیاد مرکز و استانداری استان البرز از خدمات آقای ایزدی تقدیر و به ایشان لوح های یادبودی اهدا گردید.

لازم بذکر است این مراسم امروز چهارشنبه با حضور خانواده های شهدا و ایثارگران  برگزار و بعد از مراسم افتتاحیه مدعوین در ضیافت افطاری سازمان حضور پیدا کردند.

ضمناً: ساختمان اداری سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با مساحت 2800 متر مربع، شش طبقه و یک طبقه زیر زمین، دارای نمازخانه سالن کنفرانس می باشد.

 

تاریخ    1390/06/12

تعداد نمایش    400

نظر و امتیاز برای این خبر
نام و نام خانوادگی:
1 2 3 4 5
لطفا نظر خود را بنویسید:
آمار مشاهده صفحات
 
 
 
 
 

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد.