چهارشنبه 5 آذر 1393  ،  3 صفر 1436  ،  26 November 2014
 جستجو
با تلفن ۱۶۱۶ خواسته هایتان را با ما در میان بگذارید                  
 
اخبار ستادي
 عبارت *      جستجوی پیشرفته
نسخه چاپی


خبر فوری

معوقات آزادگان تا پایان هفته در دی کارت های آنها
در اجرای ماده 13 قانون حمایت از آزادگان، مبلغ معوقات آزادگان محترم، تا پایان هفته جاری در دی کارت های همه این عزیزان شارژ خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، سردار کریمی مشاور مهندس زریبافان در امور آزادگان، با اشاره به توزیع کامل دی بانک ها بین آزادگان محترم در همه استانها تا امروز (سه شنبه) گفت: پرداخت معوقات آزادگان سرافراز نیز در چند روز آینده آغاز خواهد شد.

وی گفت: پرداخت معوقات کلیه ی نیروهای شرکت های دولتی، شرکت های دولتی واگذار شده، بانکها و شرکت های بیمه و بازنشستگان این دستگاه ها که تابع اصل 44 قانون اساسی هستند با ارائه معرفی نامه خود از دستگاه مربوطه به بنیاد شهرستانشان و دریافت نامه از بنیاد و تحویل آن به محل کار خود 100 درصد معوقات خود را از طریق دستگاه های مربوطه در دی کارت خود دریافت خواهند کرد.

کریمی افزود: سایر عزیزان نیز طبق مصوبه 24/12/90 هیئت محترم دولت قسمتی از این معوقات را مستقیماً توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران در دی کارت های خود تحویل خواهند گرفت و مابقی آن نیز طبق مصوبه فوق در بودجه سال 1391 لحاظ خواهد شد.

وی تصریح کرد: مبالغ مذکور در کارتهای بانکی آزادگان انشاء الله بعد از جمع بندی و دریافت گزارش از دستگاه های مربوطه در چند روز آینده قابل برداشت خواهد بود ضمن اینکه حساب این عزیزان بصورت کوتاه مدت افتتاح شده است و سود سپرده نیز به این مبالغ تعلق خواهد گرفت لذا در برداشت از حساب هیچگونه عجله ای نداشته باشند.

مشاور مهندس زریبافان در امور آزادگان در انتها ضمن تشکر از همه ی همکاران خود در بنیاد گفت: مبنای پرداخت ماده 13 قانون حمایت از آزادگان مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان برای هر ماه نسبت به دوران اسارت این عزیزان محاسبه شده است.

تاریخ    1391/01/29

تعداد نمایش    49147

نظر و امتیاز برای این خبر
نام و نام خانوادگی:
1 2 3 4 5
لطفا نظر خود را بنویسید:
آمار مشاهده صفحات
 
 
 
 
 

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد.