پنجشنبه 1 آبان 1393  ،  28 ذیحجه 1435  ،  23 October 2014
 جستجو
تلفن ۱۶۱۶ تسهیل در ارتباط، سهولت در ارائه خدمات، اطلاع رسانی آسان                  
 
اخبار ستادي
 عبارت *      جستجوی پیشرفته
نسخه چاپی


تهیه آئین نامه جدید تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر
به منظور تسهیل در ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان شاهد و ایثارگر، آئین نامه جدید تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر توسط اداره کل آموزش عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران با همکاری وزارت علوم تهیه شد.

به گزارش بشرا، دکتر شهرکی پور مدیرکل آموزش عالی با بیان این خبر افزود: این آئین نامه با رویکرد توانمندسازی و عزتمندی دانشجویان شاهد و ایثارگر تهیه و تدوین شده است و تلاش شده متناسب با نیاز جامعه شاهد و ایثارگر، ضوابط و مقررات آن تدوین شود.

مدیرکل آموزش عالی بنیاد دلایل تهیه آئین نامه جدید را تغییر آئین نامه آموزشی توسط وزارت علوم دانست که در سال تحصیلی 92-91 به دانشگاه ها ابلاغ شده است.

دکتر شهرکی پور در ادامه اظهار داشت: این آئین نامه مربوط به دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته است.

وی در خصوص آئین نامه مربوط به مقاطع تحصیلات تکمیلی گفت: آئین نامه آموزشی مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری فعلا تغییر نکرده است و آیین نامه و ضوابط و مقررات آن همانند قبل جاری و ساری است.

مدیرکل آموزش عالی در پایان اظهار داشت: برای تهیه این آئین نامه بیش از 200 نفر ساعت از مدیران و کارشناسان خبره وزارت علوم و بنیاد شهید و امور ایثارگران وقت صرف نموده اند و امید است این آئین نامه بتواند گره گشای معضلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر باشد.

تاریخ    1391/12/01

تعداد نمایش    1848

نظر و امتیاز برای این خبر
نام و نام خانوادگی:
1 2 3 4 5
لطفا نظر خود را بنویسید:
آمار مشاهده صفحات
 
 
 
 
 

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد.