دوشنبه 3 آذر 1393  ،  1 صفر 1436  ،  24 November 2014
 جستجو
با تلفن ۱۶۱۶ خواسته هایتان را با ما در میان بگذارید                  
 
روابط عمومي بنياد شهيد و امور ايثارگران فارس
 عبارت *      جستجوی پیشرفته
نسخه چاپی


تجدید پیمان مدیران و مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس با شهدا
به همت معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در آستانه 22 اسفندماه پیمانی دوباره بین خادمین شهداء با شهداء بسته شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس :به مناسبت 22 اسفندماه سالروز تشکیل بنیاد شهید به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) مراسم تجدید پیمان بین خادمین شهدا و شهدای والامقام با حضور محمود پاکدل مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس،میرمرادی قائم مقام معاونت تعاون و امور اجتماعی کشور،معاونین ستادی استان ،روسای شهرستانها و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در بزرگترین گلزار شهدای فارس برگزار شد.

در این مراسم ضمن قرائت پیمان نامه خادمین شهداء با شهداء این عزیزان با اهداء شاخه های گل بر مزار شهداء اعلام کردند که با تمام وجود در راه خدمت به خانواده های شاهد و ایثارگر از هیچ خدمتی دریغ نکرده و با تمام توان در این راه تلاش میکنند.

در قسمتی از این پیمان نامه آمده است : ما با شما پیمان می بندیم و خدا را در این مکان معطر به بوی شهیدان فرا می خوانیم و می گوئیم شهدا ،ما شما و خانواده هایتان را در پیچ و خم زندگی فراموش نکرده ایم و نخواهیم کرد.

مگر می شود حماسه، شهادت،شجاعت،صلابت و از خودگذشتگی شما و خانواده هایتان را فراموش کرد .

ما آمده ایم که با شما پیمان ببندیم و بگوئیم ای شهیدان راه شما ،اندیشه و تفکر شما در روح و روان ما تا ابد جاری است و به احترام شما تمام قد می ایستیم.

تاریخ    1391/12/21

تعداد نمایش    93

نظر و امتیاز برای این خبر
نام و نام خانوادگی:
1 2 3 4 5
لطفا نظر خود را بنویسید:
آمار مشاهده صفحات
 
 
 
 
 

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد.