چهارشنبه 30 مهر 1393  ،  27 ذیحجه 1435  ،  22 October 2014
 جستجو
تلفن ۱۶۱۶ تسهیل در ارتباط، سهولت در ارائه خدمات، اطلاع رسانی آسان                  
 
اخبار ستادي
 عبارت *      جستجوی پیشرفته
نسخه چاپی


تجلیل از مادران و همسران شهدا، تجلیل از ارزشهاست
عصر دیروز معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد اظهار داشت تجلیل از مادران و همسران شهدا در حقیقت تجلیل از ارزش های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و تربیت فرزندانی که از کیان انقلاب اسلامی و ارزش های آن دفاع کردند، نتیجه فداکاری و درست اندیشه این عزیزان بود.

 

به گزارش بشرا، دکتر مومنین معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد در حاشیه همایش تجلیل از مادران و همسران شهدا گفت: همایش تجلیل از مادران و همسران شهدا به مناسبت رحلت حضرت ام البنین سلام الله علیها که همسر شهید و مادر چهار شهید بودند با تصویب شورای انقلاب فرهنگی و تائید دبیرخانه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد.

دکتر مومنین در ادامه افزود: بنیاد چند سالی است که گاهی به عناوین گوناگون از این ذخیره های انقلاب اسلامی تجلیل می کند؛ به عنوان مثال در سفرهای استانی هیئت دولت، از مادران تک فرزند شهید که با تلاش و فداکاری زیاد شهیدان بزرگوار را به درجات بالای علمی و مدیریت رسانده بودند، تقدیر می شود.

مومنین در پایان ابراز امیدواری کرد که امت اسلامی ما قدر این ذخایر فداکار انقلاب اسلامی را بدانند و همواره از نعمت حضور آنها در میان افراد جامعه بیشترین بهره را ببرند.

تاریخ    1392/02/05

تعداد نمایش    197

نظر و امتیاز برای این خبر
نام و نام خانوادگی:
1 2 3 4 5
لطفا نظر خود را بنویسید:
آمار مشاهده صفحات
 
 
 
 
 

تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد.