داخلی صفحه ایلام انتصابات
 
انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۵
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی سجاد عزیزی را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام منصوب کرد.
انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام
 
به گزارش «ایثار»، متن حکم حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی به این شرح است:
جناب آقای سجاد عزیزی         
با سلام
بنا به پیشنهاد مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، جناب عالی را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام منصوب می‌نمایم.
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آن‌ها، پشتوانه‌های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشند.
خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام راحل(ره) خدمت به نبی اکرم(ص) است و به فرموده مقام معظم رهبری تکریم شهیدان تکریم ایثار و اخلاص است، تکریم دل‌های نورانی و جانهای لبریز از صفا و نورانیت است.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور، با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.
توفیق جناب عالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم.

 
سیدمحمدعلی شهیدی
 
کد مطلب: 191123