داخلی صفحه همدان گزارش تصويری
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت:
امیدواریم در مسیر خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران سربلند باشیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: امیدواریم در مسیر خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران با الگو گیری از آنها در راه مسیر معنوی، سربلند بیرون بیاییم.
به گزارش ایثار واحد همدان، ناصر عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان روز یکشنبه 27 اسفند ماه در سفر استانی خود به شهرستان بهار در راستای اهداف طرح سپاس، با والدین و خانواده گرامی شهیدان والامقام علی قربانی، مصطفی قاسمی، سید محمد مصطفوی و جانباز 70 درصد روشن دل حاج محمد علی طهماسبی دیدار و دلجویی کرد.
در این دیدارها عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان به اتفاق امام جمعه این شهر و رئیس بنیاد بهار با حضور در منزل خانواده های گرامی ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن سال نو از صبر و ایثار این عزیزان  تقدیرکرد .
عاف ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با نثار عزیزان خود در راه دفاع از کشور کار بسیار بزرگی انجام دادند و مایه افتخار همه ملت ایران هستند.
ایشان در ادامه افزود: امیدواریم  در مسیر خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران با الگو گیری از آنها در راه مسیر معنوی، سربلند بیرون بیاییم.
 
کد مطلب: 240754