داخلی صفحه آذربایجان غربی گزارش تصويری
 
​مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوط
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱
طی مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان احدعشقی رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوط معرفی و از خدمات علی احمدزاده رئیس سابق، تجلیل شد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی ؛ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران که در فرمانداری شهرستان شوط برگزار شد گفت: خدمت به جامعه ایثارگری و تکریم آنان توفیقی الهی و افتخاری بزرگ محسوب می‌شود.
 
سعید ویسی نژاد با بیان اینکه خانواده‌های شاهد و ایثارگر شایسته تکریم و احترام هستند اظهار داشت: آحاد مردم و مسئولین وظیفه‌ دارند تا با صیانت و پاسداری از آرمان‌های والای شهدا، در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.
 
وی با اشاره به نقش مهم و محوری خانواده‌های شاهد و ایثارگر در تحقق اهداف و آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: رشادت، ایستادگی و پایمردی این اسوه‌های صبر و ایثار، موجب شده تا توطئه‌های دشمنان یکی پس از دیگری نقش بر آب شود.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در پایان از رئیس جدید بنیاد و امور ایثارگران خواست برای رفع مشکل خانواده معظم شهدا از هیچ کوششی دریغ نورزند، و بکوشند تا رضایت خانواده‌های ایثارگران را به دست آورده و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حرکت کنند.
  
در ادامه این مراسم حاضرین با حضور در منزل خانواده معظم "شهید نقی زاده" و "جانباز گرانقدر امویی میلان" تجلیل و دیدار کردند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این دیدارها گفت : خانواده‌های معظم شهدا، ارکان پایداری نظام هستند.

سعید ویسی نژاد افزود: تکریم شهیدان و تعظیم در برابر خانواده‌های صبور آنان کمترین کار در قبال ایثار و فداکاری بزرگ شهدا است.
 


 
گفتنی است در این مراسم آقایان ناصر غلامحسین پور رئیس اداره حراست، علی صادقی رئیس اداره ارزیابی عملکرد رسیدگی و پاسخگویی به شکایت ، علی درویشی رئیس مسکن اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران  حضور داشتند.
کد مطلب: 311879