داخلی صفحه خراسان جنوبی گزارش تصويری
 
عظیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرایان خبر داد:
دیدار مدیر کل آموزش و پرورش با خانواده معظم شهدا و ایثارگران در سرایان/گزارش تصویری
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۷
مدیرکل آموزش و پرورش با همراهی دیگر مسئولان آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی با خانواده معلم شهید علی انصاری و جانباز متوفی حاج رضا سیف الهی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دیدار با خانواده شهدا، مدیر کل آموزش وپرورش استان خراسان جنوبی، امام جمعه شهر آیسک، رئیس بنیاد شهید، بخشدار وجمعی از مسئولین شهرستان سرایان با خانواده شهید معلم علی انصاری و جانباز  متوفی حاج رضا سیف الهی دیدار و گفتگو کردند.
واقعی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در این دیدار با تاکید بر حفاظت و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و دفاع مقدس در جامعه بیان کرد: فرزندان این سرزمین در راستای دفاع از تمامیت ارضی کشور و انقلاب اسلامی تا پای جان ایستادگی کرده و خون خود را نثار انقلاب و اسلام کردند.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی افزود: تکریم و گرامیداشت یاد شهدا ضروریست و آموزش و پرورش در این راستا از هیچ اقدامی دریغ نمی کند.
وی گفت: در شرایط کنونی خدمت مخلصانه و تبیین اهداف شهدا برای نسل آینده بهترین مسیر پاسداری از خون شهدا است.
در ادامه حجت الاسلام رادمرد امام جمعه شهر آیسک خاطر نشان کرد: معلمان شهید در دو جبهه ایثارگری در مدارس سنگرهای علم و ادب و جبهه های جنگ حق علیه باطل تلاش کردند و با گذشتن از جان خویش  برای همیشه جاودانه شدند.
کد مطلب: 317832