داخلی صفحه آذربایجان غربی گزارش تصويری
 
​مدیرکل بنیاد شهید آذربایجان غربی از مراکز تحت پوشش موسسه ایثار و مجتمع توانبخشی بازدید کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، مدیر موسسه ایثار و هیئت همراه از مراکز تحت پوشش موسسه ایثار و مجتمع توانبخشی بازدید کرد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی؛ مهدی فعال در این بازدید گفت: وظيفه اصلي موسسه فرهنگي ورزشي ايثار اداره مراكز فرهنگي، اردويي، اقامتي، ورزشي و توانبخشي ساخته شده و يا در حال ساخت در سطح كشور است.

وی با تاکید بر اینکه یکی از وظایف بنیاد شهید تکریم جامعه هدف به واسطه ارائه خدمات شایسته است افزود: فاز یک مرکز توانبخشی ایثار در زمینی به وسعت 7 هزار و 105 متر مربع و در خیابان البرز شهر ارومیه ساخته و در مرحله بهره برداری قرار دارد.

گفتنی است، مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان غربی در زمینی به مساحت ۱۸۶۵۳ مترمربع در حال احداث است و فاز یک این مجتمع در مساحت ۷۱۰۵ متر مربع شامل بخش درمانی، اقامتی، رفاهی و فرهنگی و فاز دوم این مجتمع در ۵۰۰۰ متر مربع شامل آمفی تئاتر، استخر و سالن‌های ورزشی است.
 
در حاشیه این بازدید مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و مدیر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار و هیئت همراه از رستوران سنتی،سالن بدنسازی چند منظوره، مجتمع ولایت حضور یافتند و از نزدیک از روند و توسعه مجموعه بازدید و دستورات لازم را صادر نمود و بر تکمیل این پروژه تاکید کردند.
کد مطلب: 319000