داخلی صفحه آذربایجان غربی گزارش تصويری
 
تجلیل از کارکنان برگزیده در طرح تکریم ارباب‌رجوع
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۴
مراسم تقدیر از کارکنان برگزیده طرح تکریم ایثارگران و جلب رضایت ارباب رجوع بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضورمدیر کل، معاونان و کارکنان در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
  
به گزارش ایثار آذربایجان غربی ؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی در این مراسم با تأکید بر اینکه کارکنان بنیاد شهید باید بدانند در نهادی انقلابی و افضل، خدمت می‌کنند، گفت: پاسخگویی به جامعه هدف بنیاد که بسیار خاص و ویژه هستند باید با دقت، سرعت و رعایت اخلاق انجام شود.
 
مهدی فعال افزود : هرگونه خدمت و تلاش در جهت جلب رضایت ارباب رجوع و مردم،رضایت و خوشنودی خداوند را فراهم می کند.برای یک فرد مسلمان تکریم مردم عبادت به شمار می رود و بهترین روش برای نزدیکی به خداست.
 
وی با اشاره به اهمیت بالای خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران گفت: خدمت به خانواده شهدا علاوه بر وظیفه یک فرصت نیز محسوب می‌شود.
 
فعال با بیان اینکه باید تمامی تلاش و جدیت مسئولان بر این باشد تا زمینه رفع تمامی مشکلات ایثارگران و خانواده‌های شهدای والامقام برطرف شود تصریح کرد: ارتقا و بالا بردن سطح خدمات‌دهی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، تکریم ارباب‌رجوع و ترویج و اشاعه فرهنگ غنی ایثار و شهادت از اهداف بنیاد شهید استان است.
 
علی صادق رئیس اداره ارزیابی عملکرد ، رسیدگی و پاسخگویی به شکایت و جانشین فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج شاهد استان ضمن قدردانی خانوده‌های شهدا را قهرمانان واقعی خواند و در خصوص برنامه های گرامیداشت هفته بسیج سخنانی را بیان کرد.
 
در ادامه این مراسم با اهدای لوح تقدیر با امضای "دکتر بهروز برزگری مدیر کل و مسئول طرح تکریم ارباب رجوع " از 20نفر کارکنان بنیاد شهید تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
 
در پایان این جلسه از کارکنان بسیجی شرکت کننده در مسابقات دارت، تیراندازی و مسابقه فرهنگی که به همت معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و پایگاه بسیج ادارات برگزار شده بود از نفرات برتر تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
کد مطلب: 319149