داخلی صفحه فارس گزارش تصويری
 
گزارش تصویری؛
تشییع پیکر مادر شهیدان منصوری در شهرستان آباده
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۶
پیکر مرحومه حاجیه خانم صغری حسینی، مادرشهیدان حمیدرضا و علیرضا منصوری از شهدای استان فارس در دوران دفاع مقدس امروز یکشنبه اول تیرماه با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مردم و مسئولین در شهرستان آباده تشییع و در گلزار مطهرشهدای شهر صغاد به خاک سپرده شد.
به گزارش ایثار ، مرحومه حاجیه خانم صغری حسینی، مادرشهیدان حمیدرضا و علیرضا منصوری از شهدای شهرستان آباده در سن 95 سالگی به دلیل کهولت سن و ایست قلبی به دیدار حق شتافت.
پیکر آن مرحومه امروز یکشنبه اول تیرماه در شهرستان آباده تشییع و در شهر صغاد از توابع این شهرستان به خاک سپرده شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در حاشیه این مراسم با بیان اینکه شهرستان آباده در دوران دفاع مقدس بیش از 370 شهید تقدیم نظام مقدس اسلامی کرده است، گفت: شهیدان علیرضا و حمیدرضا منصوری نیز از جمله این شهدای بزرگوار بودند که به ترتیب در سال های 1364 و 1366 به شهادت رسیدند.
رجبعلی راهی افزود: شهدا با بذل جان خود در راه دفاع از اسلام و میهن اسلامی، نام خود را برای همیشه در تاریخ کشور جاودانه کردند و آرامش و امنیت برای مردم میهن به ارمغان آوردند.
وی عنوان کرد: ما برای آن همه گذشت و فداکاری به شهدا مدیون هستیم و امیدواریم با گام گذاشتن در راه آن ها و ترویج وصایا و سیره عملی شهدا بتوانیم اندکی از دین خود را به آن بزرگواران اداکنیم.

 
کد مطلب: 340149