داخلی صفحه همدان خبر
 
کوچه و خیابان‌های شهر مریانج به تصویر شهدا مزین شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۱
در مراسمی با حضور مسئولین، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، رئیس بنیاد شهید شهرستان همدان، تعدادی از رزمندگان و خانواده‌های شهدا به همراه تعدادی از مردم شهیدپرور مریانج از تصاویر تهیه شده شهدا برای نام کوچه‌ها و خیابان‌ها رونمائی شد.
کوچه و خیابان‌های شهر مریانج به تصویر شهدا مزین شد
 

به گزارش ایثار استان ،در این مراسم شهردار مریانج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب و شهدای 8 سال دفاع مقدس، مریانج را شهری با فرهنگ عاشورایی و مزین به نام زیبای شهدا دانست که با خون راه این انقلاب را هموار کردند.

وي150 شهید مریانج را به عنوان الگوهای عملی در راه زندگی برای مردم دانست.

معصوم‌عليزاده ادامه داد: با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا می‌توانیم برای نسل آینده مسیر مناسبی را تعریف كنیم 

وي افزود: از سال گذشته و با تأکیدهاي اعضای شورای شهر مریانج و کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان مقرر شد طرح‌های مناسبی برای شهدا در شهر در نظر گرفته شود.

شهردار مريانج اظهار كرد: بر این اساس ابتدا نام تمام کوچه‌ها‌یی که مزین به نام شهداست با طراحی بسیار زیبا و مقاوم به همراه اطلاعاتی همچون تصویر شهید، نام شهید، تاریخ تولد، تاریخ شهادت و نام عملیات آماده و پس از پیگیری فراوان آماده نصب شد.

 وي گفت: این تابلوها در نهایت دقت و ظرافت در تهران تهیه و برای نصب به شهر مریانج منتقل شد.

همچنين مظاهری، رئیس شورا نیز ضمن قدرداني از حضور همه افراد به ویژه خانواده معظم شهدا گفت: شورای شهر همت ویژه‌ای برای استفاده و نشان دادن نام شهدا داشته و دارد و در برنامه‌های خود همیشه شهدا را در نظر گرفته است که پروژه‌های یاد شده تعدادی از آنهاست. 

 

کد مطلب: 106855