داخلی صفحه قزوین خبر
 
مسئول ستاد اقامه نماز بنیاد قزوین معرفی شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: بنیاد جزء دستگاه‌های اجرایی برتر اقامه نماز در استان است.
مسئول ستاد اقامه نماز بنیاد قزوین معرفی شد
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در مراسم ابلاغ حکم مسئولیت ستاد اقامه نماز، امر به معروف و نهی‌ازمنکر بنیاد به محمد اعلائی گفت: ایشان از نیروهای زحمتکش و کاری هستند و می‌تواند این فریضه دینی را در بنیاد مرکز و شهرستان‌ها پررنگ‌تر از گذشته احیا کند.
وی با اشاره به اینکه بنیاد جز دستگاه‌های اجرایی برتر اقامه نماز در استان قزوین است، افزود: در سال جاری اقامه نماز، امر به معروف و نهی‌ازمنکر با مسئولیت اعلائی، بیش از گذشته مورد توجه کارکنان قرار خواهد گرفت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: اقامه نماز در بنیاد از نگاه بنده اهمیت بسزایی دارد و به آن توجه ویژه‌ای در سال جاری خواهد شد.
حجت‌الاسلام اکبر حقانی‌زاده در ادامه این مراسم گفت: اهمیت دادن به نماز یکی از وظایف اولیه هر شخص مومن است و باید به آن، برای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی توجه ویژه‌ای کند.
وی با اشاره به اینکه غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از مدیران موفق در احیای اقامه نماز در بنیاد هستند، افزود: ایشان زمانی که بنده کارمند بنیاد بودم، اولین شخص در صف نماز جماعت بودند.
حقانی‌زاده با بیان اینکه از جمله موفقیت‌های مدیران و معاونان هر دستگاه‌ اجرایی اقامه نماز است، گفت: با توجه ویژه کارکنان به این فریضه دینی، روحیه معنوی در اداره حاکم می‌شود که این منجر به ارائه خدمات مطلوب به خانواده شاهد و ایثارگر خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه حضور مدیران و معاونان دستگاه‌های اجرایی در صف نماز جماعت موجب حضور بیشتر کارکنان در اقامه این فریضه دینی می‌شود، گفت: به همین دلیل آنان باید توجه بیشتری به این موضوع کنند.
گفتنی است: غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی حکمی، محمد اعلایی را به عنوان مسئول ستاد اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر بنیاد استان منصوب کرد.
کد مطلب: 112940
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور