داخلی صفحه قزوین خبر
 
ابقای معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد استان قزوین
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۹
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی احسان‌الله لنکرانی را در سمت معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ابقا کرد.
ابقای معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد استان قزوین
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، متن حکم حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی به این شرح است:
جناب آقای احسان الله لنکرانی
با سلام
بنا به پیشنهاد مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، جناب‌عالی را در سمت معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ابقاء می‌نمایم.
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آن‌ها، پشتوانه‌های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشند.
خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام راحل(ره) خدمت به نبی اکرم(ص) است و به فرموده مقام معظم رهبری تکریم شهیدان تکریم ایثار و اخلاص است، تکریم دل‌های نورانی و جان‌های لبریز از صفا و نورانیت است.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور، با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.
توفیق جناب عالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم.
سیدمحمدعلی شهیدی
کد مطلب: 115464
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...