داخلی صفحه گیلان خبر
 
جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین ع :
درس مراسم یادواره شهدا ولایت مداری تا پای جان است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۶
درس مراسم یادواره شهدا ولایت مداری تا پای جان است
 
به گزارش ایثار گیلان،سردار حمید اباذری در مراسم یادواره "شهید صمد امید پور" از شهدای یگان ویژه صابرین که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه12 شهریور در حسینه حضرت ابوالفضل ( علیه السلام) رشت برگزار شد، اظهار کرد: درس مجلس یادواره شهدا ولایت مداری تا پای جان است.
 
وی تابعیت از ولایت فقیه را نشانه بصیرت افراد جامعه دانست و گفت: در طول تاریخ هرگاه تابع ولی فقیه بودیم، پیروز شدیم و هرگاه تعلل کردیم زمین خوردیم.
 
جانشین فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(علیه السلام) درخصوص بیانات مقام معظم رهبری برای مقابله با نفوذ آمریکا در ایران، گفت: هشدار مقام معظم رهبری در خصوص نفوذ دشمن در گذشته هم سابقه داشته و خواص را مخاطب قرار داده بود.
 
 وی با اشاره به سخنان دولتمردان آمریکایی در خصوص بی اثر بودن نظام تحریم‌ها در کند کردن فعالیت هسته‌ای ایران، گفت: مقامات آمریکایی بارها با صراحت اعلام کردند که اگر برجام  تصویب نمی‌شد تحریم‌ها از هم می‌پاشید.
 
اباذری تاکید کرد: می‌توانستیم با مقاومت به نقطه‌ای برسیم که تحریم‌ها از بین برود.
 
 وی با بیان اینکه ممکن است عده‌ای توافق هسته‌ای را فتح الفتوح بدانند، گفت توافق هسته‌ای نه فتح‌الفتوح است و نه معاهده ترکمنچای، بلکه باید مطیع رهبر بود و از نظرات ایشان در این باره بهره برد.
 جانشین فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(علیه السلام)، انقلاب ایران را گسترده شده در کشورهای اسلامی توصیف کرد و گفت: انقلاب ایران از ایران آغاز شده و به انقلاب جهانی حضرت مهدی(عجل اله تعالی فرجه شریف) ختم می‌شود.
 
 وی افزود: هیچکس حق معامله با انقلاب را ندارد چون انقلاب ما متعلق به حضرت ولیعصر( عج الله تعالی فرجه شریف) است.
 
اباذری خاطرنشان کرد: در تقابل ما با استکبار نتیجه مبارزه یا شکست دشمن است یا شهادت ما و راه سومی وجود ندارد.
 
 وی جنگ آمریکا و انقلاب اسلامی را بر سر عقیده دانست و گفت: مذاکرات هسته‌ای نشانه عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
 
جانشین فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(علیه السلام) اعلام کرد: کشور ما امروز به برکت خون شهدا عزت مند و مقتدر است. 
"انتهای پیام"
کد مطلب: 132910