داخلی صفحه سمنان خبر
 
پیکر مطهر شهید مدافع حرم ، علی اصحابی در شاهرود تشییع شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۵
با حضور اقشار مختلف مردم ، پیکر مطهر شهید علی اصحابی ، از شهدای مدافع حرم حضرت زینب ( س ) در شاهرود تشییع شد .
پیکر مطهر شهید مدافع حرم ، علی اصحابی در شاهرود تشییع شد
 
به گزارش خبرگزاری فارس از شاهرود، پیش از ظهر امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان شاهرود، پیکر مطهر شهید مدافع حرم علی اصحابی از کانون جوانان بسیج شاهرود به سمت جایگاه ابدی خود در گلزار شهدای شهر مجن تشییع شد.
مراسم وداع پیکر شهید در کانون جوانان بسیج شاهرود که معراج الشهدا شهرستان شاهرود است، برگزار شد.
اقشار مختلف مردم و مسئولان با این شهید مدافع حرم وداع کردند و با اجرای مراسم نظامی پیکر شهید بر دستان امت حزب‌الله و همیشه در صحنه شهرستان شاهرود تشییع شد.
در این مراسم همه آماده بودند از پیر و جوانان و زن و مرد تا بار دیگر با شهدا عهد و پیمان ببندند که در راه حفظ اسلام و انقلاب در صحنه حضور دارند و مدافع همیشه بیدار و آگاه نظام اسلامی هستند.
مردم آماده بودند که بگویند ما مدافع حرمین هستیم و برای دفاع از حرم ائمه خود همیشه آماده جان‌فشانی و جانبازی هستیم.
آماده بودند که بگویند ما به امام حسین (ع) اقتدا می‌کنیم و شعار (هیهات من الذله) را سرلوحه عمل خود قرار می‌دهیم.
همه و همه آماده بودند تا بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری بر تبعیت از شهدا پیمان عملی ببندند و به استکبار جهانی نشان دهند که ما از شهادت هراسی نداریم.
پیکر شهید علی اصحابی بعد از تشییع در شاهرود به شهر مجن منتقل و با حضور پرشور مردم شهر مجن این شهید از مقابل منزل پدرش تا گلزار شهدای شهر مجن تشییع شد و در جوار شهدای والامقام این شهر آرام گرفت.
مراسم ختم این شهید بزرگوار نیز امروز 23 آذرماه از ساعت 13:30 تا 15:30 در مسجد امام حسین (ع) شهر مجن برگزار می‌شود و مراسم ختم زنانه نیز همزمان در مکتب حضرت زهرا (س) این شهر منعقد است.
خاطرنشان می‌شود شهید مدافع حرم علی اصحابی در سوریه و در مقابله با تکفیری‌های صهیونیستی و در دفاع از حرم اهل‌بیت (ع) شربت شهادت را نوشید.
کد مطلب: 145110
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...