داخلی صفحه سمنان خبر
 
رئیس قرارگاه فرهنگی عمار
سالانه 14000 تکفیری در عربستان تربیت می شوند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۴
رئیس قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه کشور عربستان امروز به مکانی امن برای تربیت مکتب داعش و نیروهای تکفیری تبدیل شده است ، گفت : سالانه 14000 نیروی تکفیری در این کشور تربیت می شوند .
سالانه 14000 تکفیری در عربستان تربیت می شوند
 
خبرگزاری مهر، حجت الاسلام مهدی طائب جمعه شب در پانزدهمین یادواره ۵۲ شهید پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران در مسجد المهدی(عج) سمنان، ضمن اشاره به اینکه بزرگترین مرکز و منبع تربیت مکتب داعش و تکفیری ها، برخی کشورهای مسلمان منطقه هستند، افزود: متاسفانه کشور عربستان که مکه مکرمه در آنجا قرار دارد و محل ظهور حضرت امام زمان(عج) است، امروز به مکانی برای تربیت مکتب داعش و نیروهای تکفیری تبدیل شده است.
وی با اشاره به تقدس خانه کعبه به عنوان پناهگاه امنی برای ظهور حضرت مهدی (عج) خاطرنشان کرد: سالانه ۱۴ هزار تکفیری از مراکز و کانون های پرورش در عربستان تولید می شود.
رئیس قرارگاه فرهنگی عمار گفت: دشمن برای ضربه زدن به اعتقادات ما سرمایه گذاری هنگفتی انجام داده و با ابزارهای مختلف به دنبال سوزاندن اعتقادات جوانان است، ولی مردم ایران اسلامی دیندار هستند.
طائب با تاکید بر اینکه شهدا جوانان و نوجوانان ما را حفظ کرده اند، تصریح کرد: جوانان ایران اسلامی از شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی الگو می گیرند.
وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران مقدمه ساز حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) است و علت حمله طولانی مدت دشمن به این نظام مقدس در تمامی جبهه های نظامی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی تنها به همین علت است.
رئیس قرارگاه فرهنگی عمار با اعلام اینکه شهدا برای همیشه زنده اند و در دنیا اثر دارند، اظهار کرد: انسان تا زنده است اثر می گیرد و اثر می گذارد، این اثرگذاری و اثرپذیری که به واسطه جسم است تا زمانی که فرد زنده باشد وجود دارد، ولی شهدا هم در دنیا اثر گذاری دارند و پرونده اعمال شان به خوبی باز است.
محمدرضا خباز استاندار، محمد همتیان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، سیدعباس دانایی فرماندار، علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدی شهر در مجلس شورای اسلامی، خانواده معظم شهیدان و ایثارگران و اقشار مختلف مردم سمنان در این آئین حضور داشتند.
 
 
کد مطلب: 145804
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...