فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۵
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: مهلت ثبت نام در دومین فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1394 تا 20 بهمن ماه تمدید شد.
فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد
 
به گزارش «ایثار»، اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای اعلام کرد: مهلت ثبت نام در دومین فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1394 تا 20 بهمن ماه تمدید شد لذا دانشجویان و متقاضیان شاهد و ایثارگر واجد شرایط تا زمان یاد شده فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس http://jazb.iau.ir نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام کنند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: متقاضیانی که تا زمان ذکر شده نسبت به ثبت نهایی درخواست خود اقدام نکرده اند به صورت خودکار از سامانه حذف می شوند.
بر اساس این اطلاعیه، اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای تعامل و همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین تحقق اهداف مندرج در اساسنامه طرح شاهد و اجرای مناسب بند «ز» ماده «44» قانون برنامه پنجم و ماده «71» قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران از دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره دکتری متقاضی جذب هیئت علمی دعوت کرد که از فرصت باقیمانده استفاده و در فراخوان ثبت نام کنند تا بدین وسیله شاهد جذب حداکثری ایثارگران در هیئت های علمی کشور در این دوره از فراخوان باشیم.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 150663