داخلی صفحه ایلام خبر
 
منوچهر بسطامی سرپرست بنیاد شهید شهرستان ایلام شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۸
طی حکمی ازسوی سلیمان رستمیان ، مدیرکل بنیاد استان ،سرپرست جدید بنیاد شهرستان ایلام منصوب شد .
منوچهر بسطامی سرپرست بنیاد شهید شهرستان ایلام شد
 
در آئین تودیع و معارفه که پیش از ظهر امروز دربنیاد شهرستان ایلام برگزارشد ، سلیمان رستمیان ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان ایلام  درطول هشت سال دفاع مقدس ،تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز منوچهر بسطامی را به سمت سرپرست بنیاد شهرستان ایلام منصوب کرد .
وی افزود :    رسالت مهم بنیاد پرداختن به امور فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است وجابجایی ها در هر سیستمی می تواند موجبات پویایی و بالندگی را فراهم کند و بنیاد شهرستان ایلام ازجمله واحدهای اجرایی حساس و پرکار است که در خدمتگزاری به جامعه هدف نقش مهم و برجسته ای ایفا میکند .
منوچهر بسطامی ، سرپرست جدید بنیاد شهرستان ایلام نیزبا تبریک وگرامیداشت ایام موالید شعبانیه ازتلاش در راستای تحقق اهداف فرهنگی و اجتماعی و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت  خبر داد و اظهار امیدواری که گام های ارزنده ای برداشته شود .
اسداله تولیده ، رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایلام که یکی از شرکت کنندگان در این نشست بود ، برای آقای منوچهربسطامی در سنگر جدید آرزوی موفقیت کرد و خدمتگزاری به جامعه ارزشمند ایثارگران رایک رسالت خطیر و مهم برشمرد .
سلیمان رستمیان ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در خاتمه ضمن آرزوی موفقیت برای این دو عزیز خدمتگزار به پاس خدمات صادقانه با اهدای لوح تقدیر و احکام از خدمات آنان تجلیل کرد .
 
کد مطلب: 164798