داخلی صفحه قم خبر
 
خانواده‌های شهدای مدافع حرم در قم گردهم می‌آیند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۵
به گزارش رسانه های استان قم، مدیر اجرایی مسابقه کشوری شعر و داستان حافظان حرم گفت: مراسم اختتامیه شعر و داستان حافظان حرم در روز مبارزه با تروریسم و با حضور خانواده‌های معزز شهدای مدافع حرم، از کشورهای ایران، افغانستان، پاکستان و عراق در قم برگزار می شود.
خانواده‌های شهدای مدافع حرم در قم گردهم می‌آیند
 
حمیدرضا آزادگان ادامه داد: از نفرات برگزیده این مسابقه، با حضور آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، حجت الاسلام رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران و سیدمهدی صادقی استاندار قم با اهداء لوح تقدیر،تندیس مسابقه، دو سکه بهار آزادی، یک سفر عتبات عالبات و از نفرات شایسته تقدیر، با مبلغ ۵ میلیون ریال، تقدیر خواهد شد.
وی از سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سردار مسجدی مشاور عالی سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس به عنوان سخنرانان این مراسم نام برد و گفت: داوران بخش شعر حمیدرضا شکارسری، سیدعلی اکبر میرجعفری، یدالله گودرزی و داوران بخش داستان نیز علیرضا محمودی، ابراهیم زاهدی مطلق، ابراهیم اکبری دیزگاه هستند.
به گفته وی، از سوی هیئت داوران ۱۰ اثر به عنوان نامزدهای نهایی بخش شعر و ۱۰ اثر به عنوان نامزدهای نهایی بخش داستان معرفی شدند .
آزادگان از برگزاری نمایشگاه عکس خبری قم با موضوع تشییع شهدای مدافع حرم خبر داد و گفت: ثبت لحظات سخت و پر شور وداع مردم و خانواده‌های مدافعان حرم با شهیدان، یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که خوشبختانه توسط جامعه عکاسان کشور به دقت صورت گرفته است و عکاسان قم در این عرصه فعالانه حضور دارند.
اتمام پیام/
کد مطلب: 177526