داخلی صفحه گیلان خبر
 
پیام تبریک مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به مناسبت هفته وحدت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷
عبدالله پاکاری بمناسبت فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و سلاله پاکش حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت، پیام تبریکی را صادر کرد.
 

به گزارش ایثار گیلان،بمناسبت فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و سلاله پاکش حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت، پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان پیام تبریکی را صادر کرد.
متن پیام به شرح ذیل است :
بسم ا... الرحمن الرحیم
دوازدهم تا هفدهم ربیع الاول، که تحت عنوان هفته وحدت نامگذاری شده است فرصت بسیار ارجمند و معناداری است تا شیعیان و اهل سنت در فضایی آکنده از صمیمیت و همدلی، برای تحقق بسترهای تقویت و تعمیق وحدت و تقریب مذاهب اسلامی گام های جدید و پر برکتی بردارند.
 وحدت و برادری یکی از زیباترین واژه هاست که پیامبررحمت حضرت محمد ( ص) به استناد آیات قرآن کریم و با اعتصام به حبل متین الهی و در استمرار رسالت دیگر انبیای عظام و با شعار توحید برای جوامع بشری به ارمغان آورد و مهاجرین و انصار را به میثاق اخوت و عقد برادری فراخواند و بدین سان گلبانگ وحدت برای نخستین بار در فضای مدینه طنین انداز شد و بنای اتحاد و همبستگی اسلامی نهاده شد.
اینجانب با تبریک ولادت مهر آفرین پیامبر رحمت وگرامیداشت هفته وحدت خدمت مقام معظم رهبری وهمچنین خانواده های معظم شاهدو ایثارگر، این فرصت ارزشمند رامغتنم شمرده و برتمامی پیشگامان وحدت امت اسلامی درود میفرستم. 
بی شک تمسک به سیره الهی رسول اکرم (ص) و الهام از سلوک آن گنجینه بی زوال حکمت و هدایت، بیش ازپیش در دنیایِ پُر ستمِ امروز ضرورت یافته و جامعه بزرگ اسلام، جز با بهره عملی از راه و روش پیامبر بزرگ الهی ره به سعادت نخواهد برد.
                                                                                                                   عبدالله پاکاری
                                                                                             مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان
"انتهای پیام"
کد مطلب: 188859
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...