داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: جلب رضایت و تکریم جامعه هدف اولویت کار بنیاد است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه شورای اداری بنیاد گفت: جلب رضایت و تکریم جامعه هدف اولویت کار بنیاد است.
 
به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در نشست شورای معاونین بنیاد در بافق گفت: جلب رضایت و تکریم جامعه هدف اولویت کار بنیاد است و همه خادمین شهدا در تلاش هستند ضمن خدمت صادقانه به خانواده های شهدا و ایثارگران رضایت خداوند را کسب کنند.
احمد ابراهیمی تاکید کرد: ما باید در برابر مشکلات جامعه هدف شنونده خوبی باشیم تا بتوانیم بهترین کمک را به آنها انجام دهیم که رضایت بیشترشان را جلب خواهد کرد.
وی با اشاره به لزوم تعامل سازنده با دستگاه های اجرایی تصریح کرد: از آنجا که بنیاد  نهادی است که در تمام زمینه ها به خانواده های شهدا و ایثارگران خدمت رسانی می کند, لازم است با دستگاه های مختلف تعامل سازنده ای داشته باشیم .
ابراهیمی با اشاره به کمیت بالای برگزاری یادواره شهدا در استان یزد اظهار کرد: به لطف خدا و عنایت شهدا یادواره های خوب و متعدد در سطح استان منعقد می شود و کسب رتبه اول کشور را در این زمینه دارا هستیم لکن باید تلاش کنیم بر غنی یادواره بیفزاییم.
مدیرکل بنیاد یزد با ارائه گزارشی از موفقیت های بنیاد یزد در سال جاری, طرح سپاس را از موفق ترین طرح های بنیاد یزد عنوان کرد که طی آنان خادمین شهدا و ایثارگران با مراجعه به ولی نعمتان خود, ضمن قرار گرفتن در جریان مسائل و مشکلات آنان برای حل آن اقدام می کنند.
در این مراسم همچنین هر یک از معاونین و روسای ستادی به تشریح برنامه های حوزه ستادی پرداختند و به طور اختصاصی مسائل و مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان بافق بررسی و تصمیم لازم برای حل آنها اتخاذ شد.  
 
کد مطلب: 189739
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...