داخلی صفحه یزد خبر
 
امام جمعه بافق: مسئولان فرصت خدمت به خانواده شهدا را قدر بدانند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۶
امام جمعه بافق در دیدار با مدیرکل و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مسئولان فرصت خدمت به خانواده شهدا را قدر بدانند.
 
به گزارش ایثار یزد حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی امام جمعه بافق در دیدار با مدیرکل و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مسئولان فرصت خدمت به خانواده شهدا را قدر بدانند.
امام جمعه بافق با تاکید بر اینکه اگر ما اکنون عزت و آبرویی داریم به برکت خانواده شهدا و ایثارگران به دست آمده است و اگر آنها نبودند که با ایثارشان امنیت میهن اسلامی را حفظ کنند، ما هم نبودیم.
وی که سابقه خدمت در بنیاد شهید بافق را در کارنامه دارد، از این دوران به عنوان با برک ترین زمان زندگی خود یاد کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با ارائه گزارشی از اقدامات بنیاد با هدف رسیدگی به خانواده های مکرم شهدا و ایثارگران، از همراهی و مساعدت مسئولان استان به ویژه حجت الاسلام سلیمانی قدردانی کرد.
احمد ابراهیمی تاکید کرد: علی رغم کمبود بودجه و اعتبارات در کشور الحمدالله با تعاملی که بین خادمین شهدا و ایثارگران با مدیران دستگاه های اجرایی وجود دارد، مشکلات به حداقل رسیده است. 
وی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، مشارکت نهادها و دستگاه های فرهنگی در ترویج این امر مهم را خواستار شد تا ضمن انتقال این میراث ارزشمند به آیندگان، جامعه را از لغزشهای احتمالی مصون بدارد.
کد مطلب: 189790
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...