داخلی صفحه یزد خبر
 
رئیس بنیاد یزد: فرصت خدمت موهبتی از جانب خداوند است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۳
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد گفت: فرصت خدمت موهبتی از جانب خداوند است.
رئیس بنیاد یزد: فرصت خدمت موهبتی از جانب خداوند است
 
به گزارش «ایثار یزد» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد روز سه شنبه 30 آذر در جمع کارکنان این نهاد گفت: فرصت خدمت موهبتی از جانب خداوند است .
حجت الاسلام احمد نقیبی تاکید کرد: ما باید قدر این فرصت را بدانیم و به بهترین شکل برای خدمت به خانواده های مکرم شهدا و ایثارگران از آن بهره ببریم .
وی خاطر نشان کرد: خداوند در آیات قرآن کریم بارها بر انجام واجبات و ترک محرمات تاکید کرده است و یکی از مهم ترین اموری که بر آن تاکید شده، خدمت خلق است و یقینا کسی که زندگی خود را وقف خدمت به بندگان خدا می کند نزد پروردگار از جایگاه والاتری برخوردار است و محبوب تر خواهد بود.
احمد نقیبی با اشاره به فضای مذهبی دارالعباده و برگزاری یادواره های متعدد به یاد شهدای والامقام تصریح کرد: برگزاری یادوارها و یادبودها فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و باید برنامهریزی کنیم تا به بهترین شکل ممکن از این فرصت طلایی استفاده کنیم.
رئیس بنیاد یزد با یادآوری گسترش فضای مجازی در جامعه افزود: اگر فضای مجازی به خوبی مدیریت شود و والدین به جای برخورد قهری با فرزندان خود دوستانه رفتار کنند، می توانند از این بحران به سلامت عبور کنند.
 
کد مطلب: 189795