داخلی صفحه قم خبر
 
یادمان شهدای گمنام کهک مرکز فرهنگی می شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۹
به گزارش روزنامه سراسری ایمان چاپ قم ، یادمان شهدای گمنام کهک مرکز فرهنگی زیارتی می شود.
یادمان شهدای  گمنام کهک مرکز فرهنگی می شود
 

بنابراین گزارش که در شماره 2768 این روزنامه به چاپ رسید آمده است: یادمان دو شهید گمنام کهک به مرکز ثقلی برای برنامه های فرهنگی و زیارتی این بخش تبدیل می شود.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در جلسه ای که با حضور بنیاد شهید، بخشدار و امام جمعه و جمعی از خانواده شهدای بخش کهک قم برگزار شد، افزود: یادمان های شهدا فضاها و مکان های معنوی الهام بخش و هدایتگری هستند که آحاد جامعه بخصوص جوانان عزیز را در پیمودن راه نورانی آنان و اعتلای ارزشهای انقلاب رهنمون می سازند.
وی با تاکید بر ضرورت جذب اعتبارات مربوطه از سوی مسوولان بخش با استفاده از ظرفیت های موجود افزود: یادمان شهدای گمنام کهک به گونه ای طراحی و احداث خواهد شد که در برگیرنده فضای فرهنگی زیارتی مناسبی در منطقه برای برگزاری مراسم و مناسبت ها و نیز اقدامی در جهت حفظ یاد و خاطره و مرام شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت باشد.
دو شهید والامقام گمنام 19 و 20 ساله مربوط به عملیات محرم در منطقه زبیدات و عملیات خیبر در اسفند سال گذشته همزمان با ایام فاطمیه طی مراسم با شکوهی در قم تشییع و در تپه نور الشهدای این شهر در جوار آستان مقدس امام زاده زینب خاتون (س) به خاک سپرده شدند.
اتمام پیام/
 
کد مطلب: 190403