داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: اجرای طرح سپاس گامی اساسی در تکریم خانواده شهداست
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در جمع کارکنان بنیاد گفت: اجرای طرح سپاس گامی اساسی در تکریم خانواده شهداست.
 
به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در جمع کارکنان بنیاد با بیان اهمیت اجرای طرح سپاس گفت: اجرای طرح سپاس گامی اساسی در تکریم خانواده شهداست و ما باید با تلاش مضاعف این طرح را به انجام رسانیم.
احمد ابراهیمی با اشاره به اینکه خانواده های شهدا یادگاران عزیز هشت سال دفاع مقدس هستند، افزود: با توجه به اینکه خانواده های شهدا و ایثارگران تمام مسائل دفاع هشت ساله را به خوبی درک کرده اند و از نزدیک با شهدای والامقام حشر و نشر داشته اند، بهترین مروجان فرهنگ ایثار و شهادت هستند.
وی با قدردانی از حمایت مسئولان ارشد استان تصریح کرد: اینکه استان یزد به عنوان پیشتاز اجرای طرح سپاس، موفق شده است رتبه نخست کشور را به خود اختصاص دهد، حاصل همدلی و همراهی همه مسئولان استان از امام جمعه، استاندار و فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی است و همه در این موفقیت سهیم هستند .
ابراهیمی اظهار کرد: حضور مسئولان در منازل شهدا و تجلیل از صبر و استقامت خانواده های آنان، نشان از قدرشناسی کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی از ایثار و فداکاری و ادای احترام به ساحت شهداست.
این مقام مسئول اضافه کرد: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران توفیقی الهی است که باید قدر آن را بدانیم و برای این موهبت به درگاه الهی شکرگزار باشیم.
کد مطلب: 190824
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...