برگزاری نخستین نشست کمیسیون پژوهشی ستاد برنامه ریزی طرح شاهد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۰
نخستین نشست کمیسیون پژوهشی ستاد برنامه ریزی طرح شاهد در ساختمان مرکز مطالعات وپژوهش های بنیاد شهید و امورایثارگران با حضور نمایندگان دستگاه های عضو و همکار شورای عالی طرح و برنامه شاهد برگزار شد.
برگزاری نخستین نشست کمیسیون پژوهشی ستاد برنامه ریزی طرح شاهد
 
به گزارش «ایثار»، در نخستین نشست کمیسیون پژوهشی ستاد برنامه ریزی طرح شاهد عناوین پژوهشی مصوب ستاد برنامه ریزی شاهد و فرایند اجرایی و مطالعاتی آن به بحث و بررسی گذاشته شد.
در این نشست برگزاری مستمر و منظم جلسات ماهانه کمیسیون، تهیه و ارائه بسته اطلاع رسانی دیجیتال با محتوای فراخوان عناوین پژوهشی، تصویب شد.
محمدرضا سروش رییس مرکز مطالعات و پژوهش های بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس کمیسیون ستاد برنامه ریزی طرح شاهد در این نشست با اشاره به ظرفیتهای مرکز مطالعات و پژوهش ها گفت: در تشکیل جلسات کمیسیون؛  ایده پردازی، فراتحلیل مطالعات انجام شده و اطلاع یابی از پژوهش های در دست اقدام دستگاه ها و سازمان های عضو کمیسیون مورد انتظار است.
در ادامه عیسی سینایی دبیر ستاد برنامه ریزی طرح شاهد بیان کرد: اساس تصمیم سازی در فرایند تصمیم گیری ستاد برنامه ریزی و شورای عالی طرح و برنامه شاهد، نتایج مطالعات و پژوهش ها خواهد بود از اینرو برای تدوین اهداف و خط مشی های سال 96 نیز خرد جمعی و پژوهشی در دستور کار ستاد برنامه ریزی طرح شاهد قرار دارد.
وی در ادامه به نیاز سنجی 22 عنوان پژوهشی اشاره کرد که به تصویب ستاد برنامه ریزی شاهد رسیده و کمیسیون پژوهشی درحال راهبری این پژوهش ها با سازمان های عضو ستاد برنامه ریزی طرح شاهد است.
در خلال جلسه اعضای کمیسیون، درباره امکان استفاده از مطالعات گذشته و روش های تعاملی پیش روی کمیسیون به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این نشست احمدی رییس مرکز مطالعات بین فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، خانم چنگیز دبیر شورای آموزش پزشکی و قائم مقام پژوهشی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، مهدی حسینی مدیرکل اداره شاهد و ایثارگر وزارت علوم، حسن مهرجردی مشاور عالی امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امینیان معاون مدیرکل شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش و نمایندگان پژوهشی دانشگاه صدا و سیما، وزارت ورزش و جوانان و مرکز تحقیقات و ارزشیابی آموزشی سازمان سنجش حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 191798