اعطای تسهیلات جدید برای دانشجویان و داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۹
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از تسهیلات جدید برای تقویت بنیه علمی دانشجویان و داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری شاهد و ایثارگر خبر داد.
اعطای تسهیلات جدید برای دانشجویان و داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری شاهد و ایثارگر
 
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه با گرامیداشت سی امین سال صدور فرمان تاریخی حضرت امام در خصوص طرح شاهد، دستاوردهای این طرح را در راستای خدمت رسانی و تقویت بنیه علمی داوطلبان شاهد و ایثارگر بسیار با ارزش دانست و با بیان اینکه این اداره کل برای اولین بار، اقدام به انعقاد تفاهم نامه با موسسه علمی آموزشی ماهان نموده، افزود: در این تفاهم نامه ها همه داوطلبان شاهد و ایثارگر شامل فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران آزادگان و جانبازان 25 درصد و بالاتر، جانبازان و آزادگان، خواهر و برادر شهدا و ایثارگران با 6 ماه سابقه حضور در جبهه می توانند با تخفیف ویژه از خدمات این موسسه آموزشی از جمله  خرید کتاب، آزمون، کلاسهای حضوری و کلاس آنلاین بهره مند شوند.
مدیرکل آموزش بنیاد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: تعداد 400 نفر از داوطلبان شاهد و ایثارگر دارای معدل بالا در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد شامل فرزندان شهدا، جانبازان 50 درصد و بالاتر و آزادگان نیز بطور رایگان از خدمات این طرح برخوردار خواهند شد.
فقیه در ادامه افزود: لازم به ذکر است منسوبین شاهد و ایثارگر شامل خواهر و برادر شهدا، آزادگان، جانبازان 50 درصد و بالاتر، نوادگان شهدا و فرزندان و کارکنان شاغل و بازنشسته بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشجویان دانشگاه شاهد نیز از تخفیف در خدمات این موسسات برخوردار خواهند شد. 
مدیرکل آموزش بنیاد در پایان، گفت: امیدواریم با حفظ، نگهداشت و توجه به این سرمایه­ های ارزشمند ملی و حمایت از آنها موجبات و بهره­ مندی ­از توانمندی آنها به عنوان مدیران لایق برای فردای جامعه اسلامی مطابق فرمان حضرت امام (ره)­ فراهم  شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 192977
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...