داخلی صفحه یزد خبر
 
برنامه های بزرگداشت دهه فجر در یزد اعلام شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد در نشست کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر برنامه های بزرگداشت این دهه را اعلام کرد.
برنامه های بزرگداشت دهه فجر در یزد اعلام شد
 
به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در نشست اعضای کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت سی و نهمین ساگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه های بزرگداشت  دهه فجر را اعلام کرد.
احمد ابراهیمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی که با خون پاک خود نهال نوپای انقلاب اسلامی را ابیاری کردند گفت: انقلاب اسلامی ثمره خون های پاک جوانانی است که با تبعیت از ولایت مطلقه فقیه زمان حضرت امام خمینی(ره)حماسه ای جاویدان را خلق کردند و با دست خالی و تنها به مدد ایمان و اراده آهنین خود و با توکل بر خداوند متعال دیو استکبار را شکست دادند.
وی تاکید کرد: بزرگداشت قیام خونین مردم مسلمان ایران علیه رژیم پهلوی وظیفه ای است که بر عهده تک تک ما نهاده شده است تا ضمن ادای احترام  و تعظیم به ساحت مقدس شهدا، جوانان و نوجوانان میهن اسلامی را با حماسه های آن بزرگمردان تاریخ اشنا سازیم.
مدیرکل بنیاد یزد با تبریک سی و نهمین بهار آزادی اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن فجر انقلاب اسلامی در ایران برنامه های متعددی در سطح استان به اجرا در خواهد امد که تجلیل از خانواده های معظم شهدا و فجرآفرینان انقلاب اسلامی از جمله این برنام ها خواهد بود.
ابراهیمی از برگزاری جشن پیوزی در سطح مدارس خبر داد و افزود: یکی از مهم ترین پایگاه هایی که در صحنه های مختلف حضوری فعال و با نشاط دارد قشر دانش آموز و دانشجو است و لذا با اجرای برنامه های مختلف از جمله مسابقه و جشن انقلاب در مدارس در نظر داریم آیندگان ایران اسلامی را هر چه بیشتر با دستاوردهای انقلاب آشنا کنیم.
این مقام مسئول معرفی شهدا، جانبازان و زندانیان سیاسی دوران طاغوت را از دیگر برنامه های عنوان کرد که لازم و ضروری است به جامعه اسلامی شناسانده شوند که این مهم نیز از طریق صدا و سیمای مرکز یزد پیگیری خواهد شد.
کد مطلب: 193877