داخلی صفحه یزد خبر
 
یادواره شهدای انقلاب اسلامی در یزد برگزار می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از برگزاری یادواره شهدای انقلاب اسلامی در یزد خبر داد.
یادواره شهدای انقلاب اسلامی در یزد برگزار می شود
 
به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از برگزاری یادواره شهدای انقلاب اسلامی همزمان با سی و هشتمین سالگرد طلیعه فحر انقلاب در یزد خبر داد.
احمد ابراهیمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: شهدا در قهقهه مستانه اشان و در شادی وصولشان « عند ربهم یرزقون اند » و از نفوس مطمئنه ای هستند که مورد خطاب فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی پروردگار عالم می باشند آنان شمع محفل دوستان گشتند تا روشنی بخش مسیر پر التهاب رسیدن به معبود بوده و گمگشتگان را به صراط مستقیم راهنما باشند .
مدیرکل بنیاد یزد تاکید کرد: بی شک زنده نگه داشتن یاد و خاطرات آنان نه تنها بزرگ داشت نام این اسطوره های همیشه جاودان خواهد بود بلکه سبب اشاعه هویت عاشورایی نسلی و تبیین آن برای نسلهای حقیقت جو و رهپویان خداجو خواهد شد و ما اینک که سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال 1357 و آزادی خواهی مردان و زنان دیارمان که با پرواز ملکوتی پرندگان مهاجر همراه بود ، می گذرد ، بر آنیم تا بار دیگر سطرهای دفتر تاریخ انقلاب را با حضور یاران ، یاوران و پویندگان خط سرخ شهادت مرور کینم و با تکریم سرافرازان همیشه جاوید شهید ، پیمانی دیگر برای تداوم آرمانهای والایشان داشته باشیم .
به همین مناسبت مراسمی صبح روز پنجشنبـــه مورخ 14/11/95 از ساعت 7:30 صبح در پایگاه انقلاب مسجد روضه محمدیه منعقد خواهد شد .
همچنین گلباران قبور مطهر شهــدا که عصر پنجشنبـه ســاعت 16 بر تربت ســومین شهیـــد محراب آیت ا... صــدوقی و ساعت 16:30 در گلزارهای شهــدا خلدبــرین برگزار می شــود . 
ابراهیمی از عموم مردم شهید پرور دارالعباده به ویژه سلسله جلیله روحانیت و خانواده های معظم شهدا دعوت کرد با حضور در این مراسم با ارمانهای والای شهدا و امام شهیدان تجدید عهد و پیمان کنند.
 
 
کد مطلب: 194109
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...