آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم در بهمن ماه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۹
فراخوان جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور ثبت تقاضای جذب در دانشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی تحت پوشش آن وزارتخانه از 16 بهمن ماه 1395 آغاز و تا 30 بهمن ماه به مدت 15 روز ادامه خواهد داشت.
آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم در بهمن ماه
 
به گزار ش «ایثار»، اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای اعلام کرد: فراخوان جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور ثبت تقاضای جذب در دانشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی تحت پوشش آن وزارتخانه از 16 بهمن ماه 1395 آغاز و تا 30 بهمن ماه به مدت 15 روز  ادامه خواهد داشت.
در این اطلاعیه آمده است: با توجه به زمان اعلام شده، توصیه می شود تمام متقاضیان شاهد و ایثارگر واجد شرایط، بخصوص مشمولین بند (ز) ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه و ماده 71 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران به سامانه جامع نور رضوی به آدرس http://www.mjazb.ir  مراجعه و با دریافت فایل اعلام نیاز دانشگاه ها، درخواست خود را ثبت و پیگیری کنند.
در پایان این اطلاعیه آمده است: برابر بند (ز) ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه و ماده 71 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، دانشگاهها و مراکز و مؤسسات آموزشی و پژوهشی و وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مکلفند حداقل ده درصد (۱۰%) اعضای هیأت علمی مورد نیاز خود را از بین جامعه ایثارگران مشمول جذب کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 194813