داخلی صفحه یزد خبر
 
استان یزد پیشگام اجرای طرح سپاس است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۶
در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، جانبازان قطع نخاعی، خانواده معظم شهدای انقلاب اسلامی، جانبازان انقلاب و همسران جانبازان نخاعی استان یزد تجلیل شدند.
استان یزد پیشگام اجرای طرح سپاس است
 
به گزارش «ایثار» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این مراسم كه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی برگزار شد، اظهار داشت: استان یزد 3 هزار و 850 شهید تقدیم انقلاب اسلامی كرده است و از نعمت حضور 754 آزاده و قریب به 10 هزار جانباز بهره‌مند است.
وی با اشاره به اجرای طرح سپاس در استان یزد عنوان كرد: طرح سپاس برای نخستین بار در كشور به عنوان طرح ابتكاری استان یزد اجرا شد و توانستیم نقش كوچكی در تجلیل از ایثارگران و جانبازان داشته باشیم و این طرح برای اجرا در دیگر نقاط كشور نیز مورد قبول واقع شده است.
ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش شهید صدوقی در پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان كرد: شهید صدوقی نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشت و از یاران نزدیك امام خمینی (ره) بود به ویژه در اوایل جنگ زحمات بسیاری كشید و همواره یار و یاور رزمندگان و ایثارگران بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد افزود: برای این انقلاب علمای زیادی زحمت كشیده‌اند كه از آن جمله می‌توان به آیت‌الله حائری‌، آیت‌الله خاتمی، آیت‌الله مدرسی و ... اشاره كرد كه منشأ خیر و بركات بسیاری برای كشور و استان بوده‌اند.
وی همچنین یادآور شد: در استان یزد تاكنون در سه مرحله از ایثارگران، جانبازان و خانواده‌های شهدا تجلیل شده و امروز برای چهارمین بار با همراهی استانداری این مراسم برگزار شده است.
در این مراسم با اهدای گل از جانبازان قطع نخاعی، خانواده معظم شهدای انقلاب اسلامی، جانبازان انقلاب اسلامی و همسران جانباز قطع نخاعی تجلیل شد.
کد مطلب: 195646
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...