داخلی صفحه یزد خبر
 
خدمت به ایثارگران وظیفه تمام دستگاه‌هاست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خدمت به ایثارگران صرفاً وظیفه یک ارگان مانند بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست و همه دستگاه‌ها از لحاظ قانونی و شرعی در قبال آن‌ها موظف هستند.
خدمت به ایثارگران وظیفه تمام دستگاه‌هاست
 
به گزارش «ایثاریزد»، عبدالرضا عباسپور در جلسه شورای اداری شهرستان ابرکوه و در جمع مسئولان دستگاه‌های اجرایی ابرکوه، ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دولت تاکید ویژه ای بر تامین سلامت جامعه دارد و در این زمینه دولت تدبیر و امید عملکرد خوبی داشته است و میزان هزینه‌ های پرداختی افراد از 50 الی 60 درصد به 10 درصد رسیده است.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران پیشرفت‌های کشور را مدیون شهدا، ایثارگران و خانواده‌های آنان دانست و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و امنیت کنونی، مدیون خون شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های این عزیزان است و با توجه به اهمیت نقش این عزیزان، خدمت به آن‌ها وظیفه یک ارگان مانند بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست و همه دستگاه‌ها از لحاظ قانونی و شرعی در قبال آن‌ها موظف هستند.
عباسپور همچنین به همراه شاکر مدیرکل امور شهری استانداری یزد و جمعی از مقامات محلی با حضور در گلزار شهدای شهرستان ابرکوه، یاد و خاطر شهیدان انقلاب را گرامی داشتند و سپس در یادواره شهدای فصل زمستان شهرستان ابرکوه حضور یافتند.
وی پس از دیدار با حاج رحمان عمیقی جانباز 70 درصد، حاج مسلم اکرمی آزاده دفاع مقدس و مادر شهیدان آدمی از جشنواره روستایی و عشایری و همچنین نمایشگاه تولیدات و محصولات کشاورزی ابرکوه، دیدن کرد.
کد مطلب: 195938