داخلی صفحه یزد خبر
 
معاون توسعه مدیریت بنیاد چند طرح عمرانی را در میبد افتتاح کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۲
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد و جمعی از مسئولان شهرستان میبد ضمن حضور در گلزار شهدای فیروزآباد و تجدید میثاق با آرمان های شهدای انقلاب اسلامی با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان میبد دیدار و چند طرح عمرانی را به نمایندگی از دولت افتتاح کردند.
معاون توسعه مدیریت بنیاد چند طرح عمرانی را در میبد افتتاح کرد
 
به گزارش «ایثار یزد» معاون توسعه مدیریت بنیادشهید و امورایثارگران کشور با حضور درگلزار شهداء فیروزآباد شهرستان میبد با نثارگل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهداء ادای احترام و با آرمان های امام وشهداء تجدید بیعت کرد .
سید منصورمیرمرادی همچنین باحضور درمنزل  حسین خسروخاور جانباز70 درصد،خانواده شهیدان اسدالله و حسین شفاعی  و آزاده رضااقبال از صبر و پایمردی این خانواده ها تجلیل کرد.
معاون بنیاد شهید و امورایثارگران در این دیدارها با تجلیل از صبر و و استقامت خانواده های معظم شهدا گفت: امنیت و اسایش کشور مرهون ایثار و از خودگذشتگی جوانانی است که در راه اعتلای میهن اسلامی جان عزیز خود را تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کردند.
وی گفت:دولت برای پاسداشت مقام شامخ شهداء ،جانبازان و ایثاگران،تدبیری اندیشید تا مسئولینی به استانها و شهرستانها اعزام و پیام تقدیر دولتمردان را به مسئولین زحمت کش و جانبازان و ایثارگران و خانواده های معظم شهدا ابلاغ کنند.
وی افزود:این توفیقی بود که بنده هم درشهرعالم خیز و شهید پرور شهرستان میبد که سرداران و شهدا و جانبازان وایثارگران آن نشان دهنده حضور قوی و فعال آنها دردوران انقلاب ودفاع مقدس است حضور پیدا کنم .
معاون توسعه مدیریت بنیادشهید کشور همچنین در بازدید از موزه درحال مرمت و بهسازی شهداءشهرستان میبد اززحمات و تلاش های سپاه پاسداران و بنیادشهید ،فرماندار و امام جمعه میبد هم در ایجاد موزه شهداءقدردانی کرد و افزود : قطعا ما هم برای تکمیل این موزه که فضای معنوی وحماسی است کمک خواهیم کرد تا شهرستان میبد که شهر نمونه گردشگری است از این فضا درجهت آشنایی گردشگران باارزشهای دفاع مقدس استفاده شود.
میرمرادی همچنین با حضور در شورای اداری شهرستان میبد ضمن تشریح اقدامات دولت تدبیر و امید در خصوص رسیدگی به خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: ابلاغ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از مهم ترین دستاوردهای این دولت است که در راستای حمایت از خانواده های شهدا و ایثارگران انجام شد.
معاون توسعه مدیریت بنیاد کشور با اشاره به حرکت بنیاد به سمت دولت الکترونیک افزود: فراهم کردن بستر مناسب برای برون سپاری بخشی از فعالیتهای بنیاد در راستای دولت الکترونیک اغاز شده است و بنیاد در این زمینه همسو با برنامه های دولت حرکت می کند.
وی با قدردانی از تلاشهای امام جمعه، فرماندار، بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مسئولان محلی در ساماندهی گلزار شهدا تاکید کرد: گلزار شهدا همانگونه که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی فرموده اند مزار عاشقان و دلسوختگان بوده و هست و بنیاد در تلاش است  با همکاری سایر دستگاههای مسئول از جمله میراث فرهنگی، گلزار شهدا را به عنوان میراث معنوی برای ملت شهید پرور ایران به ثبت رساند تا آیندگان در جریان حماسه های هشت سال دفاع مقدس قرار گیرند.
همچنین در مراسمی با حضور سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید کشور ، معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد ، فرماندار و مسئولین شهرستان میبد بخش جدید زایمان بیمارستان امام جعفر صادق (ع) افتتاح شد.
کار ساخت این بخش در قالب طرح بهینه سازی بلوک های زایمان در شهریور ماه 1394 آغاز وبازیربنای 540  متر مربع واعتباری بالغ بر هفت میلیارد و سیصد میلیون ریال به اتمام رسید.
میرمرادی همچنین با حضور در روستای بنستان از اردوگاه در حال بازسازی آموزش و پرورش بازدید کرد و در جریان مراحل مختلف این طرح قرار گرفت.
حضور در مراسم افتتاح طرح گازرسانی به روستاهای بخش ندوشن شهرستان میبد از دیگر طرحهایی بود که میرمرادی به نمایندگی از دولت حضور یافت و کلنگ اغاز این طرح را به زمین زد.
 
کد مطلب: 195940