داخلی صفحه یزد خبر
 
برگزیدگان طرح تکریم در یزد تجلیل شدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۸
در مراسمی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد از کارکنان برگزیده طرح تکریم تجلیل شد.
برگزیدگان طرح تکریم در یزد تجلیل شدند
 
به گزارش «ایثار یزد» در چهارمین نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد از کارکنان برتر در طرح تکریم ارباب رجوع با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.
مدیرکل بنیاد یزد در این مراسم با تاکید بر لزوم تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران به عنوان برترین انسانها گفت: جامعه ایثارگری استحقاق بهترین ها را دارند زیرا که در راه امنیت کشور عزیزترین داشته خود را تقدیم کردند.
احمد ابراهیمی افزود: اولویت اصلی بنیاد جلب رضایت خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان است و ما اعتقاد راسخ داریم که از این راه است که می توانیم رضایت حق تعالی را به دست آوریم بنابراین تمام تلاش و امکانات خود را به کار می بندیم تا به این هدف مهم نائل آییم.
وی تصریح کرد: شرط‌ بقا و دوام‌ هر سازمان‌، داشتن‌ روابط‌ پويا، عميق‌ و مؤثر با مراجعه‌كنندگان‌ است‌. با اين‌ وصف‌ نقش‌ و جایگاه ارتباط سالم و موثر‌ و اجرای صحیح طرح تکریم ارباب رجوع در گسترش‌ اهداف‌ و فعاليت‌هاي‌ سازمان‌ و برقراري‌ ارتباط‌ با اقشار مختلف مردم‌ بر كسي‌ پوشيده‌ نيست‌.
ابراهیمی خاطر نشان کرد: موفقيت‌ در اين‌ امر بستگي‌ به‌ آگاه‌ ساختن‌ مردم‌ از اهداف‌، برنامه‌ها، فعاليت‌ها و نتايج‌ عملكردها و حمايت‌ صحیح از خانواده شهدا و ایثارگران به عنوان رکن اصلی این نهاد انقلابی خواهد بود.
شایان ذکر است در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در بنیاد یزد برنامه های متنوعی از جمله ملاقات عمومی با جامعه هدف و حضور مسئولان بنیاد در شهرستانها، اجرای طرح سپاس و سرکشی مسئولان ارشد استان برنامه ریزی و اجرا می شود و به صورت فصلی و سالیانه نفرات برتر معرفی و مورد تشویق قرار می گیرند.
 
کد مطلب: 196155