برگزاری سومین جلسه کارگروه بنیاد و مرکز جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۶
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری سومین جلسه کارگروه مشترک بنیاد و دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر علیرضا وحیدی رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر سید محمدتقی طباطبایی مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه خبر داد.
برگزاری سومین جلسه کارگروه بنیاد و مرکز جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد
 
به گزارش «ایثار»، محمد علی فقیه با اعلام این خبر گفت: در این جلسه موضوعات مربوط به نحوه جذب هیئت علمی مشمولین بند «ز» ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه و ماده 71 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و بند 5 از بخش «هـ» ماده ۸ از فصل چهارم اساسنامه طرح شاهد مصوب جلسه ۱۵۲ تاريخ 22/8/85 شوراي عالي انقلاب فرهنگي و همچنین تعیین تکلیف دانشجویان ممتاز دوره دکتری و سایر متقاضیان شاهد و ایثارگر شرکت کننده در فراخوان بهمن سال 1395 مطرح شد.
وی ضمن تأکید بر لزوم پیگیری جذب ایثارگران از شروع فراخوان تا پایان فرآیند جذب مشمولین یاد شده اظهار داشت: از آنجایی که گروه‌های جذب در دانشگاه‌ها و هیئت اجرایی استان مهم‌ترین نقش اولیه را در فرایند جذب دارند، در این جلسه مصوب شد کمیسیون جذب ایثارگران در هیئت علمی در پایان هر فراخوان تشکیل و نسبت به اتخاذ تصمیم به منظور اجرای کامل قانون اقدام شود.
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان بر لزوم ابلاغ مصوبات هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی برای اجرا به دانشگاه‌ها تأکید کرد گفت: با انجام این کار، اهتمام بیشتری در اجرای این مصوبات به وجود می‌آید.
رییس مرکز جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این جلسه گفت: این دانشگاه برای جذب حداکثری عزیزان شاهد و ایثارگر در هیئت علمی تلاش وافر دارد و در یک ماه گذشته نیز فرایند جذب 11 نفر از متقاضیان شاهد و ایثارگر به اتمام رسیده و این مرکز آماده برنامه ریزی در جهت اجرای قوانین حمایتی جذب در فراخوان اخیر و سایر فراخوان‌های آتی است.
علیرضا وحیدی افزود: لازم است تمامی متقاضیان جذب هیئت علمی به خصوص دانشجویان شاهد و ایثارگر دوره دکتری در فراخوان بهمن 1395 که از 20 بهمن تا 20 اسفند در حال انجام است شرکت کنند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 196275