داخلی صفحه یزد خبر
 
نشست هم اندیشی مسئولان شبکه های معتمدین معین برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴
نشست هم اندیشی مسئولان شبکه های معتمدین معین با هدف تبیین اهداف اجرایی شبکه اقشار برگزار شد.
نشست هم اندیشی مسئولان شبکه های معتمدین معین برگزار شد
 
به گزارش «ایثار یزد» در این نشست که با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد، اهداف اجرایی شبکه اقشار و سیاستهای لازم در اجرایی نمودن فعالیتها تبیین شد.
مدیرکل بنیاد یزد در این نشست با اشاره به سیاستهای کلی بنیاد در بهره گیری از توانمندیهای جامعه ایثارگری گفت: بنیاد خود را از جامعه ایثارگری جدا نمی داند و در تلاش است دوشادوش خانواده های شاهد و ایثارگر و با بهره گیری از توانمندیهای نخبگان ایثارگر به حل مسائل و مشکلات این عزیزان اقدام کند.
ابراهیمی تاکید کرد: یقینا هیچ کس بهتر از خود ایثارگران از مسائل و مشکلات آگاه نیست و بنابراین می توانند با شناخت صحیح و دقیقی که دارند بهترین تصمیم را در این راستا اتخاذ نمایند و بنیاد با آغوش باز از این موضوع استقبال می کند.
مسئول شبکه مدیران ضمن تشکر از فعالیتهای انجام شده در شبکه های اقشار و پیگیری مسئولان شبکه ها در برگزاری جلسات داخلی، شبکه های وصل، امید، عدل، رهایی، سالمندان و پزشکان و ورزشی را از اولویتهای خاص شمرده و درخواست کرد همه شبکه ها فعالیتهای خود را مضاعف کنند.
در این جلسه شرکت کنندگان ضمن قدردانی از توجه خاص مسئولان بنیاد به ماسائل و مشکلات ایثارگران به بیان نظرات و دیدگاه های خود در راستای ارتقای سطح خدمات و رفع مشکلات پرداختند.
تاکید به وجود تشکیلات و ساختار شبکه ها و ارتباط مسئولان شبکه هابا معاونتهای ذیربط در بنیاد و حضور مداوم معتمدین جهت برنامه ریزی و رفع نقایص ، ضرورت تدوین اساسنامه و اهداف به صورت کتبی از محورهای مورد بحث در این نشست بود .
کد مطلب: 196404
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...