داخلی صفحه یزد خبر
 
همایش هدایت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر در یزد برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۴
با هدف ارتقای سطح آموزش های عمومی کنکور سراسری، همایش هدایت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر در یزد برگزار شد.
 
به گزارش «ایثار یزد» دانش آموزان شاهد و ایثارگر داوطلب شرکت در کنکور سراسری سال 1396 در این همایش با مسائل و راهکارهای مختلف برای موفقیت در کنکور اشنا شدند.
معاون فرهنگی اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم با تجلیل از موفقیت های گوناگون فرزندان شاهد و ایثارگر گفت: استان یزد همواره در رقابتهای علمی مختلف پیشتاز بوده است و این مهم حاصل تلاش مستمر دانش اموزان و معلمان متعهد استان بوده است.
محمد حسن فاضلی با قدردانی از مسئولان آموزش و پرورش به خاطر برنامه ریزی منسجم و مدون اضافه کرد: مدیران استان به ویژه اعضای ستاد شاهد و ایثارگر اهتمام ویژه ای در خصوص آموزش و انتخاب رشته صحیح دانش آموزان دارند.
وی با تشریح برنامه های مختلف بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه آموزش عمومی و عالی از دانش آموزان خواست از راهنمایی اساتید مشاور استفاده کنند تا بتوانند بهترین نتیجه را بدست آورند.
معاون متوسطه آموزش و پرورش استان نیز در سخنانی به تشریح راههای رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری پرداخت و حذف برنامه های جنبی در فرصت کوتاه تا برگزاری ازمون را خواستار شد.
زارع با اشاره به لزوم تمرکز در مطالعه دقیق کتب درسی به عنوان منبع اصلی آزمون سراسری افزود: بهره گیری از منابع کمک آموزشی در کنار  منابع اصلی است که می تواند راهگشا باشد و نباید صرفا به این موارد اکتفا کرد.
توصیه های یکی از نخبگان شاهد و ایثارگر در راستای برنامه ریزی و هدف گذاری در کنکور سراسری و تشریح فرصت های شغلی موجود با توجه به رشته های تحصیلی مختلف  تجلیل از ممتازین سال 1395 از دیگر برنامه های این همایش بود.
 
کد مطلب: 197008