داخلی صفحه یزد خبر
 
سرپرست بنیاد شهید شهرستان تفت معرفی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران احمد محمودی را به سمت سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تفت منصوب کرد.
 
به گزارش «ایثار یزد» در مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان تفت احمد محمودی میر هاشم به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان معرفی شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و ارزوی سلامتی برای جانبازان و ازادگان سرافراز، از خدمات صادقانه محمد جواد مقنی زاده یادگار دوران دفاع مقدس و رئیس سابق بنیاد تفت قدردانی کرد.
احمد ابراهیمی با اشاره به برنامه های مختلف بنیاد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت افزود: تکریم جامعه ایثارگری یکی از مهم ترین اهدافی است که بنیاد با اجرای طرح سپاس و دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مراجعه خادم به مخدوم در صدد تحقق آن است.
وی با تاکید بر لزوم تعامل سازنده با مسئولان محلی تصریح کرد: بنیاد بدون کمک و مساعدت امام جمعه، فرماندار و  سایر دستگاه های اجرایی نمی تواند وظایف خود در قبال جامعه ایثارگری به نحو مطلوب انجام دهد لذا دست یاری مسئولان را به گرمی می فشارد.
فرماندار تفت نیز در این مراسم با اشاره به جایگاه و مرتبت والای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، خدمت به آنان را موهبتی از جانب حق تعالی خواند و افزود: بنده به کسب این توفیق افتخار می کنم و شکزار درگاه خداوند بوده و هستم.
زارع رشکوئیه ساماندهی گلزار شهدا را یکی از مهم ترین مطالبات مردم دانست که به حق است و باید در این راستا با مشارکت همه دستگاه های مسئول اقدام عاجل انجام شود.
وی ضمن برشمردن خصلتهای مومن واقعی تصریح کرد: مدارا و تکریم مردم و همچنین صبر بر حوادث و سختی ها از جمله خصلتهای مومنان است که در کارکنان خدوم بنیاد شهید می توان به وضوح آن را مشاهده کرد.
در پایان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خدمات مقنی زاده تجلیل و حکم سرپرستی احمد محمودی به وی ابلاغ شد.
 
کد مطلب: 197517
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...