داخلی صفحه یزد خبر
 
معاون فرهنگی بنیاد یزد از انتشار فرهنگ اعلام شهدای یزد خبر داد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۰
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: به مناسبت روز بزرگداشت شهدا از کتاب فرهنگ اعلام شهدای استان رونمایی می شود.
معاون فرهنگی بنیاد یزد از انتشار فرهنگ اعلام شهدای یزد خبر داد
 
به گزارش «ایثار یزد»معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد یزد با اشاره به اهمیت و نقش فعالیت های فرهنگی در حفظ و ترویج فرهنگ شهادت افزود: در این خصوص امسال کتاب فرهنگ شهدای یزد منتشر می شود.
محمد حسن فاضلی افزود: این کتاب ارزشمند شامل اطلاعات ، وصایا و تصاویر تمام شهدای استان یزد است که مناسب طراحی و در دسترس عموم و تمام علاقمندان برای بهره برداری و استفاده معنوی قرار می گیرد.
معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد در ادامه به برگزاری یادواره‌های شهیدان در سطح استان اشاره و گفت: امسال افزون بر سه هزار یادواره و یادبود شهدا با همکاری دستگاه های مختلف و بخصوص همراهی مردم و خانواده‌های معزز شهیدان برگزار شده است.
فاضلی در زمینه فعالیت های علمی برای فرزندان شاهد نیز اظهار داشت: در سال تحصیلی گذشته افزون بر 70 درصد دانش‌آموزان شاهد استان یزد ممتاز شدند که میانگین کشوری این آمار 59 درصد است.
وی گفت: هم اکنون افزون بر چهار هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در 70 مرکز آموزشی استان یزد مشغول تحصیل هستند که 30 درصد را دانشجویان ممتاز تشکیل می دهد.
کد مطلب: 198858
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...