پیام حجت الاسلام والملسمین شهیدی به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و روز تکریم مادران و همسران شهدا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۷
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی به مناسبت «وفات حضرت ام البنین (س)، روز بزرگداشت شهدا و روز تکریم مادران و همسران شهدا» تأکید کرد: تجربه تاریخی و نهادینه شدن فرهنگ شهادت در جامعه بیانگر آنست که همواره راه شهیدان ادامه دارد.
پیام حجت الاسلام والملسمین شهیدی به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و روز تکریم مادران و همسران شهدا
 
 به گزارش «ایثار» در پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی آمده است:
 بسمه تعالی
ضمن عرض تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین (س)، یگانه بانویی که نمونه ای از شکوه ایثار و جانبازی است، سلام و درود می‌فرستیم به ارواح پاک و مطهر شهدا که امنیت و اقتدار این مرز و بوم مرهون ایثارگری و جانفشانی آنان است و در یک کلام هر چه داریم از آنان داریم. آن اسطوره‌های جهاد و مقاومت که برای همیشه در تاریخ جامعه ایران یاد و نامشان زنده و ماندگار خواهد بود و چنانکه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) فرموده‌اند: «روزبه‌روز باید یاد شهدا و تکرار نام شهدا و نکته‌یابی و نکته‌سنجی زندگی شهدا در جامعه‌ی ما رواج پیدا کند.»
همچنین همزمان با روز تکریم مادران و همسران شهدا، جایگاه این بانوان فداکار را به عنوان اسوه‌های گذشت و رشادت قدر می‌نهیم و صلابت و شکیبایی‌شان را می‌ستاییم چرا که به پشتوانه اعتقاد آن بانوان عالیقدر، شهدا و ایثارگران معزز در صحنه حماسه و جهاد دلاورانه و خالصانه حضور یافتند تا ما امروز شاهد قدرت و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.
22 اسفندماه همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (س)، روز بزرگداشت شهدا را گرامی داشته و به ساحت مقدس شهدای معظم و ایثارگران معزز ادای احترام می‌نماییم. تجربه تاریخی و نهادینه شدن فرهنگ شهادت در جامعه بیانگر آنست که همواره راه شهیدان ادامه دارد و همیشه ملت شریف ایران قدردان مجاهدت‌های آنان و خانواده‌های گرانقدر ایثارگران خواهد بود.
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 198941