داخلی صفحه یزد خبر
 
امام جمعه یزد از خادمین شهدا تجلیل کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۰
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران از خادمین شهدا تجلیل کرد.
 
به گزارش «ایثار یزد» حضرت آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران از خادمین شهدا تجلیل کرد.
امام جمعه یزد در این دیدار با تجلیل از خدمات صادقانه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خدمت به ایثارگران توفیق الهی است که نصیب هر کسی نمی شود و باید قدردان این موهبت بود.
وی تصریح کرد: کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران قدر خدمت به جامعه بزرگ ایثارگری را در استان بدانند و با همه وجود برای حل مسائل و مشکلات آنها با دقت و پیگیری جدی اقدام نمایند.
امام جمعه یزد اضافه کرد: خانواده معزز شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن نظام و انقلاب اسلامی دارند و قطعا خدمت به آنها یک وظیفه بزرگ دینی ، ملی و انقلابی محسوب می شود.
ناصری گفت: به برکت انقلاب اسلامی نهاد بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال های گذشته کارهای خوبی را انجام داده ولی قطعا باید این فعالیت ها روز به روز گسترش یابد .
همچنین در این مراسم از کتاب فرهنگ اعلام شهدای استان که برگرفته از اطلاعات کاملی از تمام شهدای یزد است و در یک مجموعه گردآوری و منتشر شده است رونمایی شد .
با انتشار این کتاب که اطلاعات تمام شهدای استان را در بر دارد زمینه انجام پژوهش‌های دقیق و بهتر در ارتباط با شهدای استان یزد فراهم شده است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در پایان با حضور در بخش‌های مختلف بنیاد شهید با اهدای شاخه گل به کارمندان بنیاد شهید از فعالیت های آنها قدردانی کرد.
کد مطلب: 199081
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...