داخلی صفحه یزد خبر
 
برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت روز ملی شهدا در یزد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۹
یزد - ایرنا - همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت 22 اسفند ماه روز ملی شهدا روز جمعه به میزبانی سازمان حمل و نقل ، بار و مسافر شهرداری یزد از میدان امیرچقماق تا پارک شهدا برگزار شد.
برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت روز ملی شهدا در یزد
 
به گزارش ایرنا ، در این همایش که با حضور نماینده مردم یزد و اشکذر ، مدیرکل ورزش و جوانان استان و با همکاری هیات ورزش های همگانی و سایر دستگاه ها برگزار شد ابتدا شرکت کنندگان با حضور در سر قبور مطهر شهدای گمنام در میدان امیر چقماق و میثاق با شهدای گرانقدر حرکت خود را آغاز و با پیاده روی در مسیر خیابان امام (ره) خود را پارک شهدا رساندند.
همچنین نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان استان به اهمیت ورزش های همگانی و فرهنگ سازی برای حضور گسترده مردم در برنامه های مختلف تاکید کردند.
انجام چندین برنامه فرهنگی و هنری و گرامیداشت یاد و خاطره سه هزار و 850 شهید دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه ها این همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی بود که انجام شد.
در پایان این همایش به 175 نفر از شرکت کنندگان 24 دستگاه دوچرخه، 20کمک هزینه خرید دوچرخه ، 12 سفر مشهد،20کمک هزینه خرید لوازم ورزشی و 50 وسیله ورزشی و 50 کارت استخر به قید قرعه اهدا شد.
مشابه این برنامه فرهنگی و ورزشی در برخی از مناطق و شهرستان های استان یزد انجام گرفت.
استان یزد 46 هیات ورزشی و 250 هیات شهرستانی دارد.
کد مطلب: 199089