داخلی صفحه یزد خبر
 
نماینده ولی فقیه در استان یزد:
توجه به مباحث فرهنگی خانواده شهدای یزد افزایش یابد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۰
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه خدمت به خانواده شهدا از ارزش بسیار بالایی برخوردار است، گفت: توجه به مباحث فرهنگی خانواده شهدا افزایش یابد.
توجه به مباحث فرهنگی خانواده شهدای یزد افزایش یابد
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در دیدار با کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد که به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید برگزار شد، با اشاره به اینکه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران از ارزش بالایی برخوردار است اظهار داشت: ارزش کاری که ما انجام می‌دهیم به این است که به موقع و به صورت کامل انجام دهیم.
وی خاطرنشان کرد: این توفیق خداوندی است که ما بتوانیم به در بنیاد شهید به خانواده شهدا و ایثارگران و در نهادهایی از جمله کمیته امداد به نیازمندان خدمت کنیم و باید شکر این نعمت را به صورت ویژه به جا آوریم.
امام جمعه یزد شکر این خدمت را به وسیله عمل درست به وظایف دانست و گفت: گاهی مواقع ممکن است افرادی که در ادارات به ما مراجعه می‌کنند ناراحت و عصبانی باشند و حتی مطلب ناراحت کننده‌ای هم بیان کنند ولی ما باید با آرامش به آنها پاسخ دهیم و سعی کنیم آنها را آرام کنیم.
استاد سطوح عالی حوزه‌های علمیه یزد عنوان کرد: بعضی مواقع دیده می‌شود که افراد به ادارات مراجعه می‌کنند تا خدمتی دریافت کنند ولی رفتارها و یا عدم انجام کار را که مشاهده می‌کنند از حضورشان در اداره پشیمان می‌شوند.
ناصری تصریح کرد: ممکن است در بسیاری مواقع واقعا مسئول مربوطه کاری از دستش برای رفع مشکلات آن فرد بر نیاید ولی می‌تواند با رفتار مناسبش به آن فرد آرامش دهد و متقاعدش کند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه فرهنگ‌سازی باید از سنین پایین انجام شود، عنوان کرد: نکته دیگری که در ارتباط با بحث ایثارگران وجود دارد، بحث مباحث فرهنگی مرتبط با آنها و خانواده‌شان است.
رئیس شورای مدیریت حوزه علمیه استان یزد خاطرنشان کرد: جمعیت بسیار زیادی تحت پوشش این نهاد در استان یزد هستند که لازم است نسبت به مباحث فرهنگی آنها و آموزش‌های مباحث دینی به آنها است.
 
کد مطلب: 199105
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...