داخلی صفحه یزد خبر
 
امام جمعه یزد:
برخی مواقع مردم از مراجعه به ادارات شرمنده می‌شوند/ توجه جدی‌تری به مباحث فرهنگی خانواده شهدا صورت گیرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۳
امام جمعه یزد گفت: بعضی مواقع دیده می‌شود که افراد به ادارات مراجعه می‌کنند تا خدمتی دریافت کنند اما رفتارها و یا عدم انجام کار را که مشاهده می‌کنند از حضورشان در اداره پشیمان می‌شوند.
برخی مواقع مردم از مراجعه به ادارات شرمنده می‌شوند/ توجه جدی‌تری به مباحث فرهنگی خانواده شهدا صورت گیرد
 
به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری صبح امروز در دیدار با کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد که به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید برگزار شد با اشاره به اینکه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران از ارزش بالایی برخوردار است، اظهار داشت: ارزش اقداماتی که برای مردم انجام می‌شود به این است که کار به موقع و به صورت کامل انجام شود.
وی خاطرنشان کرد: این توفیق خداوندی است که ما بتوانیم به در بنیاد شهید به خانواده شهدا و ایثارگران و در نهادهایی از جمله کمیته امداد به نیازمندان خدمت کنیم و باید شکر این نعمت را به صورت ویژه به جا آوریم.
امام جمعه یزد بیان کرد: شکر نعمت در واقع عمل درست و پایبندی به وظایف است و گرچه گاهی مواقع ممکن است افرادی که مراجعه می‌کنند، ناراحت و عصبانی باشند و حتی مطلب ناراحت‌کننده‌ای نیز بیان کنند اما باید با آرامش و سعه‌صدر پاسخگوی آنها باشیم.
ناصری عنوان کرد: بعضی مواقع دیده می‌شود که افراد به ادارات مراجعه می‌کنند تا خدمتی دریافت کنند اما رفتارها و یا عدم انجام کار را که مشاهده می‌کنند از حضورشان در اداره پشیمان می‌شوند.
وی تصریح کرد: ممکن است در بسیاری مواقع واقعاً مسئول مربوطه کاری از دستش برای رفع مشکلات آن فرد برنیاید اما می‌تواند با رفتار مناسبش به آن فرد آرامش دهد و متقاعدش کند.
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه فرهنگ‌سازی باید از سنین پایین انجام شود، عنوان کرد: نکته دیگری که در ارتباط با بحث ایثارگران وجود دارد، مباحث فرهنگی مرتبط با آنها و خانواده‌هایشان است.
رئیس شورای مدیریت حوزه علمیه استان یزد خاطرنشان کرد: جمعیت بسیار زیادی زیر پوشش این نهاد در استان یزد هستند که لازم است نسبت به مباحث فرهنگی آنها و آموزش مباحث دینی به آنها توجه جدی‌تری صورت گیرد.
 
کد مطلب: 199113
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...