داخلی صفحه یزد خبر
 
معاون درمان بنیاد یزد:
طرح پایش سلامت با موفقیت در استان یزد اجرا شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۳
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد از اجرای موفقیت امیز طرح پایش سلامت در استان خبر داد.
طرح پایش سلامت با موفقیت در استان یزد اجرا شد
 
 به گزارش «ایثار یزد» معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد از اجرای موفقیت آمیز طرح پایش سلامت جانبازان و خانواده معزز شهیدان با همکاری سایر دستگاه های اجرایی در سطح استان خبر داد.
سیروس آقابزرگی گفت: ارتقای سلامت جامعه زیر پوشش از اولویت اصلی و همیشگی بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد است که همچنان در سال های آینده با قوت تداوم خواهد داشت.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: 27 هزار جانباز و پنج هزار خانواده شهید زیر پوشش خدمات درمانی بنیاد شهید هستند که در طول سال از برنامه ها استفاده می کنند.
آقابزرگی گفت: ارائه خدمات درمانی در منزل نیز از جمله برنامه های بهداشتی و درمانی برای خانواده‌های شهدا و جانبازان است که طبق برنامه ریزی انجام می شود.
آقا بزرگی افزود: با توجه به  تعاملی که  بین نمایندگی بیمه ایران در استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد وجود دارد مشکلات ما در این بخش کاهش یافته و امید است مابقی مشکلات نیز در آینده نزدیک مرتفع گردد.
معاون درمان یزد با اشاره به اجرای طرح عیادت افزود: با هدف رسیدگی و سرکشی و دیدار با ایثارگران بستری در بیمارستانهای استان این طرح به صورت هفتگی و با حضور مدیرکل و سایر مسئولین بنیاد در حال اجرا است.
وی اجرای بیمه تکمیلی افراد تحت پوشش فرزندان شاهد را از عمده مشکلات استان در بخش درمانی است که متقاضیان زیادی دارد.
آقا بزرگی افزود تاکنون در خصوص پرداخت هزینه های درمانی افراد تحت پوشش با توجه به همکاری شرکت بیمه گر مشکل نداشته ایم و  رضایتمندی ایثارگران در این بخش حاصل شده است.
کد مطلب: 199120