حضرت زهرا(س) نمونه زن آرماني در نگرش اسلام است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۵
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستانهاي استان تهران گفت: حضرت زهرا(س) احياگر شخصيت زنان و نمونه بانوي آرماني در نگرش اسلام است.
حضرت زهرا(س) نمونه زن آرماني در نگرش اسلام است
 
به گزارش «ايثار»، نادر نصيري صبح امروز چهارشنبه 25 اسفند 95 در نشستي با بانوان شاغل در اداره كل شهرستان های استان تهران با تبريك روز زن گفت: بانوان جامعه اسلامي بايد به خود ببالند كه روز مبارك ميلاد حضرت زهرا(س) به عنوان روز زن نامگذاري شده است.
وي گفت: اين نامگذاري نشان دهنده جايگاه والاي زنان در جامعه است و زنان از جمله بانوان شاغل در بنياد بايد قدردان اين جايگاه باشند.
مدیرکل بنیاد با آرزوي بهترين بركات براي بانوان جامعه اسلامي در سال جديد  گفت: همه بايد آماده باشيم در سال جديد در بهترين سطوح به دنبال تحول در بخشهاي مختلف ساختاري و اداري باشيم.
وي با اشاره به شخصيت والاي حضرت زهرا(س) و رموزي كه در القاب ايشان نهفته است افزود: ايشان گوهر آسماني است و بيانات پيامبر اعظم(ص) پيرامون شخصيت ايشان بيانگر جايگاه والايشان است و حضرت فاطمه(س) احياگر شخصيت زنان و نمونه بانوي آرماني در نگرش اسلام است.
نصيري گفت: سياست هاي اصلي و اساسي نظام اسلامي در حوزه زنان ملهم از شخصيت اين بانوي بزرگ اسلام است همانطور كه حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب بارها ابعاد مختلف شخصيت ايشان را تبيين كرده اند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 199688