برنامه های تحویل سال در 292 گلزار شهدای استان گلستان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۸
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان از برگزاری برنامه های تحویل سال نو در 292 گلزار شهدای استان گلستان خبر داد.
برنامه های تحویل سال در 292 گلزار شهدای استان گلستان
 
به گزارش «ایثار»، علی اصغر فاضلی ضمن تشکر از مشارکت مدیران در اجرای برنامه های بزرگداشت روز شهدا، خصوصا طرح دیدار مادران شهدا در یک روز، حلول سال نو را به تمامی مردم شهید پرور استان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت گفت.
وی با بیان اینکه سال های متوالی است که مراسم تحویل سال نو در گلزار شهدای سراسر استان با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و عموم مردم برگزار می شود گفت: یکی از اقدامات مهم در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اجرای برنامه های فرهنگی با حضور اقشار مردم است و آغاز سال نو در جوار مزار شهدا  فرصت مناسب جهت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است و باید به نحو احسن از این فرصت استفاده کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان افزود: برنامه های فرهنگی پیش از ساعت 13 و 58 دقیقه و 40 ثانیه، روز دوشنبه، 30 اسفند ماه 1395 در قطعه گلزار شهدا و شهدای گمنام سراسر استان برگزار خواهد شد.
فاضلی خاطر نشان کرد: شستشوی مزار شهدا، برپایی سفر هفت سین بر سر غبور شهدا، قرائت زیارت نامه شهدا و زیارت عاشورا، پخش زنده سخنان مقام معظم رهبری و نور افشانی از برنامه های تحویل سال خواهد بود.
وی از خانوادهای شهدا و ایثارگران و عموم مردم جهت شرکت در این مراسم معنوی دعوت به عمل آورد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 199829